Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reductil, Adipex, vagy bármi...

Reductil, Adipex, vagy bármi más, ami hatékony?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan, de ahogy olvastam, az derült ki, hogy ezeket betiltották, és nem forgalmazzák. Amit igen, az hamisítvány, mert a gyártó cégek 2010 óta nem gyártják őket...

Szükségem lenne mégis valami ilyen szerre, ami tényleg hatékony, és amin nem csak a termék oldalán ez a vélemény...

Ha valaki tud vmi ilyet, ami gyorsan és hatékonyan segít a fogyásban, az ossza meg a tapasztalatát!

Köszönöm!



2016. júl. 22. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nincs, mondom nincs hatékony szer. Semmi. Fogyókúra sincs. Egészséges életmód van.

Könnyű vegyes táplálkozás és rendszeres mozgás. Tudom, ilyen válaszért nulláig lepontozás jár, de jót akarok neked.

Bármiféle szerre kiadott pénz csak olyan, mintha ablakon dobtad volna ki.

Ha a túlsúlyod extrém sok, s nem sikerül mozgással, megválogatott ételekkel fogyni, akkor szakember tud segíteni.

2016. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Egyik fogyi tabletta sem hatékony.

Fogyni akarsz?

Akkor tessék megfelelő mennyiségű, és minőségű ételeket enni, és kezdj el sportolni mellette. Ha több kalóriát égetsz el mint amennyit beviszel akkor fogyni fogsz

2016. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Zizzenyj már le az Adipexről, meg az egyéb sz@rokról! Most vagy felfogod és csinálod, amit az előző válaszolók írtak,vagy dagadt maradsz.
2016. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le titeket, de basszus, nem válaszoltatok a kérdésemre... :///

Értem amit mondtatok, de még gyakorin is nagyon sok olyat olvastam h ezek a szerek segítettek fogyni.

Ha nem tudtok a kérdésre válaszolni, ne is írjatok, köszönöm!

2016. júl. 22. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Te meg ne kérdezz minden nap az Adipexről!

Igazi sz@r hozzáállású ember vagy.

2016. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszoltak. Keresel egy legális (nem mérgező) szert, ami segít fogyni, ők pedig megírták, hogy ilyen nem létezik, tehát nem fogsz találni.
2016. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Életemben először kérdeztem ilyen témában, nem hogy az adipexről! Erről ennyit...


Ami pedig az #5-ös válaszolót illeti: 2008-2010 körül voltak ilyen szerek, legálisan, és nem, nem egy módszert kérdeztem, hanem egy gyógyszert keresek.


Basszus, akkoriban még segítettek is az embernek, most meg leugatnak, mert ilyet akarok használni. Milyen emberek vannak, jesszusom...

2016. júl. 22. 21:33
 8/10 A kérdező kommentje:
a #6-os válaszolónak ment a második bekezdéstől
2016. júl. 22. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted miért tiltották be nyomi? Azért,mert amfetaminszármazékok voltak benne. Nem akarsz mindjárt drogozni hogy szép legyél?
2016. júl. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak gondolkodni kéne egy kicsit.

Figyelj, most elmondok két lehetőséget, gondold végig.ok?

1. Én gazdag ember szeretnék lenni. Sok pénzem nincs, de eszes vagyok, érzéketlen, és szélhámos egy kicsit. Valamit ki kéne találnom, hogy kis erőfeszítéssel gazdag legyek. Mi az ami az emberek 70-80%-át zavarja? Nos ehhez nem kell diploma, hogy tudjuk. A súlyuk. Akkor ki is használom ezt a lehetőséget. Van pár barátom aki egészségügyben dolgozik, velük együtt kitalálunk egy fogyasztótablettát. A kis tudós barátok összeraknak pár vitamint ami nem mérgező, de igazából nem is használ. Adok neki egy jó kis nevet, mondjuk Adipex. Szólok pár lány és fiú barátnak vagy fizetek pár statisztának akik csinosak, jó alakúak. lefotózom őket, és mellé csodás történet, hogy az Adipex segítségével 2 hét alatt 10 kilót fogyott..Persze ez mind csodásan megvan írva. Majd várom a naiva embereket akik képesek kifizetni 20-40 tablettáért 10-15 ezer forintot, mert csodát várnak. Az én bankszámlám pár év alatt nagyon megugrik, és boldog leszek, mert végre megvehetem álmaim hajóját, vagy a 12 szobás házat..Nos a naiv vásárlók nem tudnak vádolni semmivel, nem tudnak feljelenteni, mert a használati útmutatóban bele lesz írva, hogy a tabletta csak akkor működik ha keveset eszik, és sportol. Vagy az , hogy mellékhatás az, hogy nem fogy az ember. Én elérem a célomat, és egyre gazdagabb leszek, mert mindig lesz aki a tablettákban reménykedik. Ilyenkor nagyapám szavai jutnak eszembe aki erre azt mondaná: Amíg lószar van, veréb is van.

2. Én 100 kilós nő vagyok aki elkeseredve eszi a big mac menüt. Nagy bánatomban a csokitortát beterítem tejszínhabbal, és míg eszem, azért sírok a fotelban, tévénézés közben, hogy milyen ronda dagadt vagyok. Valamit már tényleg kéne kezdeni magammal. Egyik nap olvasom, hogy van egy tabletta az adipex amit ha szedünk, nem kell diétázni, nem kell mozogni, de 2 hét alatt szépen lemegy 10 kiló. Gyorsan veszek 40 ezer forintért annyi dobozzal, hogy 60 kiló lemenjen 6 hét alatt. Továbbra is eszem a hamburgereket, tortákat, és csak vigyorgok a fotelben, hogy "ej a sok bolond kint fut kilométereket, vagy a konditeremben izzadnak, meg milyen bolondok, mert nem esznek olyan finom kebabot, csokitortát" Én semmit nem csinálok és fogyok..Majd 6 héttel később rájövök, hogy buktam 40 ezer forintot, és híztam még 15 kilót.. Akkor rájövök, hogy olyan nincs hogy nem mozog az ember, nem eszik megfelelően akkor fogyni fog.


Nos, gondold végig. Ha a tabletták tényleg fogyasztanának akkor

1. Miért olyan iszonyatosan drága? Miért nem csak mondjuk 1000-2000 forint? Vagy miért nem támogatja a TB?

2. Ha lehetne így fogyni akkor szerinted ki az aki izzadna a konditerembe, salátát enne állandóan? Akkor mindenki aki túlsúllyal kínlódik az nem mozogna, nem fogyózna, csak bevenné a napi 3-4 tablettáját..

Na ezért nem igaz egyik fogyi tabletta sem

2016. júl. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!