Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reductil vagy adipex? Melyik...

Reductil vagy adipex? Melyik hat jobban? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
És az ára? valóban annyira gáz? mármint veszélyes? tapasztalatok?
2010. márc. 5. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
600 millió lusta cucu feltette már ugyanezt a kérdést!!! Miért nem lehet először olvasni, aztán kérdezni?
2010. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
A sport.
2010. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
A helyes táplálkozás... meg kell tanulni... röff-röff.
2010. márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Ne ilyen szarokra költsél, hanem húsra meg zöldségre. Igen károsak, ha tönkre akarod tenni magad akkor vedd a feketepiacról!!


kezdet voltam.

2010. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
3%
A mozgás és a helyes táplálkozás...
2010. márc. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Adit szedek 5 napja. Szomjas vagyok de nagyon. Ennyi a mellékhatása! (amúgy-2,5kg-nál tartok)
2010. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

17.27-nek, ha még életben vagy... Olyan buták egyesek, hogy eszméletlen. Egy gyógyszernek nem csak olyan mellékhatásai vannak, amiket rögtön és közvetlenül lehet érezni! Ha elmész egy tüdőszűrésre, lehetsz úgy rákos, hogy még nincs tüneted.

Azért vagy szomjas, mert az adipex iszonyatosan hajtja a vizet, ezzel a káliumot is. Azért vagy szomjas, mert a szervezeted próbálja pótoltatni veled a káliumhiányt! Ez természetes úton elegendő is volna, ám nem gyógyszer esetén.

Jobb esetben majd csak izomgörcseid lesznek ha tovább folytatod, meg iszonyatos fejfájásaid, rosszabb esetben, mondjuk ha a szívizom görcsöl be, egyszerűen meghalsz.

Sok sikert...


Egy dietetikus személyi edző

2010. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!Én Redet szedtem másfél hónapig, 10kg fogytam vele..Tudom, hogy nem egészséges, de szülés után 8hónappal maradtam 66kg és ez engem zavart.

A gyogyi előtt kipróbáltam én sok mindent, pl fehérje diéta, 100ezerért alakformáló kúra, de ez hatott igazán..

Most újra szedem 3 napja, mert felszaladt 3 kg, meg a rengeteg vitamintól folyton éhes voltam...

Én 28 db vettem 7ezerért, de pont az uccsó nap, mikor még lehetett venni, mert betiltották ezeket a gyogyikat,, NEM VÉLETLEN TUDOM ÉN IS!!!!

Ahogy lehet inkább edzeni járok, csak 3 hete műtötték a térdem, így ez most kilőve..

2010. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Lehet meg kellett volna még felépülsz nem??

100ezrekért kúra. Abba nem gondoltál bele, hogy valamit rosszul csinálsz?Meg ha éhes vagy a vitamintól, akkor mért nem értelmes kaját eszel?? Ez mindig így lesz megnyugtatlak, ha elkezded a szar kajákat enni, mindig visszafogsz hízni, de ha ennyi felesleges pénzed van ilyenekre...


kezdet voltam.

2010. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia! Én Adipexet szedek és nekem nagyon bevált. Semmilyen mellékhatását nem érzem. Elveszi az étvágyam és egyáltalán nem kívánom az édességet! Pedig előtte csokifüggő voltam. 15 napja szedem és 4 kg ment le eddig. Mellette sportolok rendszeresen és egészségesen táplálkozom, plusz vitaminokat is szedek. A Reductilt nem próbáltam, de az Adit csak ajánlani tudom. Habár minden szervezet máshogy reagálhat rá.
2010. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!