Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex Retard tapasztalatok:...

Adipex Retard tapasztalatok: van olyan fogyózó, aki nem hízta vissza az Adipex Retard segítségével leadott kilókat?

Figyelt kérdés
A párom édesanyja szeretné szedni, akinek igen nagy túlsúlya van, és nem tudja eldönteni, megéri-e segítségként használni ezt a gyógyszert vagy sem, mert azt hallotta, hogy nagyon könnyen vissza lehet szedni a leadott kilókat.
2010. ápr. 17. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Ne! Nem szabad! Szìvleàllàst, vese ès keringèsi rendellenesèget okoz, vannak, akik megvakultak ettől a szemèttől, nem viccelek, nèzzetek utàna! Nem is èrtem, honnan tudtàtok beszerezni, fèl Euròpàban tiltòlistàn van! Kèrlek, beszèld le ròla az ismerősödet, tènyleg veszèlyes, ès nem azèrt, mert visszahìzik utàna... :(
2010. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Én vette belöle 40db egy deka se ment le.Nagy kamu az egész föleg ha interneten rendelitek még át is vágnak,mert,hogy nem eredetit kapsz hanem vmi gagyi már bocs szart.
2010. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Persze hogy van.....csak már nem él.


Még szerencse, hogy 90 % -ban hamis a forgalomban lévő Adipex, így legalább dagadtan maradtok életben.

:-)

2010. ápr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy... és ismertél személyesen ilyen illetőt? örülnék, ha elmondanád a tapasztalatokat, vagy amit tudsz erről a gyógyszerről, ha tényleg ennyire durva...
2010. ápr. 18. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem "annyira durva", megfelelően alkalmazva szinte semmi sem lehet károsabb, mint maga az elhízás és annak következményei.

A gond az, hogy nem megfelelően alkalmazzák, és azt hiszik, ha beszednek 2-3 bogyót, az majd magától rendbe hoz mindent, amit ők az évek alatt elcsesztek.

Ehelyett csak a mellékhatásokat fogják tapasztalni, amik az amfetaminhoz hasonlóak.

Te sem írtad, hogy mit sportolsz, milyen az étkezésed, márpedig ezek optimalizálása nélkül nem sokat ér az Adipex sem. Talán az étvágyat csökkenti hatásosan de erre vannak biztonságosabb és olcsóbb szerek is.


Az egyik legjobb zsírégetőt, az Ephedrin -hatóanyagúakat pont ezért tiltották be, mert nem megfelelően alkalmazták.

Az is amfetamin-származék, de hőt termel. Nagyon hatásos, de az emberek nem tudják, hogy kell szedni. Egy idő után hozzászoktak, túladagolták, sőt partydrognak használták.

Ezzel elérték, hogy betiltsák és a sportolók kénytelenek legyenek a feketepiacról beszerezni.


Egyébként lefogyni síma diétával + sportolással nagyon egyszerű, sőt, könnyűnek mondanám.

Mindössze szakember útmutatásait kell követni és azt tenni, amit mond. És az sem drágább, mint a csodaszerek, csak legtöbben lusták hozzá.

(én edzőként rengeteg hölgyet/férfit lefogyasztottam már és azt kell mondjam, CSAK az akaraterőn múlik minden)

2010. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Én is az interneten rendeltem és semmi gáz nem volt vele, eredetit kaptam. Egyébként nincs tiltólistán, csak nincsen törzskönyvezve. A reductilt tiltották be. Amúgy meg egy szemet ha bevesz valaki, úgyis érzi, hogy nagyon megpörgeti-e a szívét vagy sem. Nekem nagyon bevált.
2010. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én kb az 5. napja szedtem, barátnőmnél aludtam volna, de nem bírtam úgy vert a szívem hogy azt hittem meghalok.

Tényleg nagyon veszélyes nem csak mondják, az oxigén bevitelét az erekbe is csökkenti + megpörgeti a szívet.


Egyébként napközben még jó is mert elkábít eléggé, én azt se tudtam hol vagyok csak játszottam és vigyorogtam.. :D Ilyen szempontból jó, de veszélyes mint minden drog.


Ha mégis szedné valaki akkor ajánlom hogy min 3 liter vizet igyon meg naponta mert különben nem ürül ki rendesen és szétba.ssza a veséd májad mindened.

2010. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is szedtem, de annyit éreztem hogy nem vagyok éhes, de ugyanúgy kívánós voltam, úgyhogy délutánra már megint ettem. (reggelente szedtem be) Amúgy egy levéllel vettem, három kilót akartam/akarnék leadni, de már unom ezeket az éhezéseket, a diétákat, a tornát... Egyfolytában nyomtam régen, meg manapság is, de már el vagyok tőle keseredve mert hiába egészséges kaja és sport (Cindy Crawford/nap) az a három kiló marad és kész :( Sőt utána eszek: kívánós leszek.Hiába eszek reggel három almát, vagy teljes kiörlésű cuccokat, sonka, saláta, répa, retek, joghurt három nap max és jönnek ezek a gondolatok hogy kéne enni "valamit" stb Amúgy nekem nem dobogtatta meg a szivem, sőt arra is gondoltam hogy kettőt kéne beszedni mert csak ideges lettem attól hogy mindenkinek a szive áll le, nekem meg kábé olyan volt mintha egy energia italt ittam volna és kész. Sőt volt hogy már a felétől (5 db) Azt is ittam mellé, meg volt hogy alkoholt is és kábé akkor volt úgy, hogy "jó". Nagyon alacsony a vérnyomásom, mindig fáradékony vagyok. Engem csak szintre hozott, ennyi. Szervezet válogatja. Jah fogytam tőle 2 kg-ot: 52-ről 50re

Jelenleg: 22/L/50,8kg

2010. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Párom 2 hónap alatt 10kg-t fogyott Adipex-el egészséges táplálkozás és sport mellett.

Agresszív volt az első pár napban,de ennyi.

2010. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Emailben küldött kérdésre a válasz: páromnak nem nyúlt ki a bőre a fogyástól,ugyanis mint írtam mellette sportolt és azóta is!!! Ez a lógó bőr elkerülésének a titka!
2010. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!