Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hiszel a Norbi Update-es...

Hiszel a Norbi Update-es ételekben?

Figyelt kérdés
Használ?Én megmondom őszintén, nem hiszek benne.
2010. ápr. 17. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
akkor meg ne foglalkozz vele,nem a hittől lehet fogyni hanem attól hogy tudatosan táplálkozol.
2010. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Attól mert nem hiszek benne, még lehet rá kíváncsi, hogy van-e valaki, akin segített. Ne itt okoskodj. -_-
2010. ápr. 17. 16:25
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
hiszek
2010. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ès a fèrjemnek òriàsi segìtsèg volt, rengeteget fogytunk mindketten, miközben a kedvenc kajàinkat ès èdessègeinket ettük, èpp csak annyi vàltoztatàssal, hogy az Update pèksègben vettünk mindent, illetve otthon kidobtam a fehèr lisztet ès cukrot, ès vettem helyette "norbisat". Lehet fikàzni az Update-et, de előbb talàn ki kellene pròbàlni, aztàn szàjalni, mert làtatlanban hogy mondhat bàrki vèlemènyt? Csak pàr nagyon egyszerű dolgot vàltoztattam az ètrendünkben, ès könnyedèn lefogytunk ( sokat)! :)
2010. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Igen hiszek és vallom is.Én pl.Rékát is szeretem tudom a hangja).De a tornái vitathatatlanul jók.

És azt szoktam mondani_lehet utánuk csinálni.Imádom a sok rossz indulatú embert.:-)

Nem tudom,hogy ha valaki sikert ér el miért kell bántani.Csinálj te is updetet ha jó ígérem megveszem a tornáid és a termékeid:-))

Sok sikert.

És nem leszek irigy a luxus életedre mert megmerted tenni.Gondolkodjatok és szeressetek emberek.Ne irigykedjünk.Még csak a politikusaink is ezt használják ki.

2010. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
az elgondolás az jó. ott van benne az "átverés" hogy pár filléres dolgokat több száz, vagy akár ezer ftért adnak. aki ért egy kicsit a táplálkozáshoz az tudja, hogy ha nem fehér lisztet használ, hanem mondjuk zabkorpát vagy rozslisztet stb az tk. ugyan az mint a norbi féle liszt. tehát sokat lehet spórolni ha az ember utánanéz a dolgoknak. és persze sok ember aki elég kövér volt, és hirtelen áttér a norbi féle dolgokra az fogy (mivel eddig csupa rossz ételt fogyasztott) aztán Norbit tekinti a messiásnak. aztán közben kicsit át van verve, mert ha megnézi mi miből van akkor rájönne , hogy azon termékek árának a töredékéből is ugyanolyan ételeket ehetne , fogyna és a pénze is megmaradna. De hát akinek sok felesleges pénze van az vegye csak a norbis cuccokat. :)
2010. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
17.00: Anyukàm is mindig ezt mondja, pedig a kövèrsège miatt kialakult cukorbetegsègère ès vèrnyomàsproblèmàira szedett gyògyszerekre többet költ, mintha egèszsèges (akàr Update akàr nem) èlelmiszerekre költene. Èn màr règòta sajàt hàztartàst vezetek, ès nem rokkanok bele, hogy az Update szerint ètkezünk. Mondjuk ilyen hozzààllàssal semmit ne vegyèl, mert minden termèkkel az adott gyàrtò zsebèt tömöd. Csùnya dolog az irigysèg... Nem baj, sajàt lelkedet mèrgezed vele.
2010. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17:11 félreértettél :) nekem nincs súlyproblémám (49 kg vagyok) és külföldön élek. Nem vagyok irígy :) én is voltam kövérebb és életmódváltással fogytam le. Annyi a lényeg hogy ha az ember egészségesen tudatosan étkezik plusz sportol,simán lefogy és jóval olcsóbban megússza mintha megvenné a norbis cuccokat (mivel mindegyiknek van egy olcsóbb de ugyanolyan jó alternatívája) Nem azt mondom, hogy rossz a norbis cucc, de miért adna ki bárki jóval többet valamiért amit olcsóbban ugyan olyan minőségben megkap? és itt most csak a Norbi termékekről beszélek! nem azt mondom, hogy a norbis módszer rossz!!!!
2010. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Èrtelek èn, tènyleg nem olcsók a termèkek, de pl az èletmòdvàltàs sokadik napjàn este kilenckor somlòit vagy tiramusùt eszegetni büntetlenül (!), mert Update pèksègben vettem, ès egyàltalàn nem hìzlal, na, ez megèr nekem annyi plusz kiadàst. De nem akarok "megtèrìteni" senkit, mi kipròbàltuk, bevàlt, ennyi. :)
2010. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, ès nem is ràd vagyok dühös, hanem anyukàmra, aki a spòrolàs jelszava alatt folyamatosan rombolja az egèszsègèt.
2010. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!