Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik fogyasztótabletta vagy...

Fujtato banan kérdése:

Melyik fogyasztótabletta vagy szer vált be nektek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat irjatok!

2016. aug. 3. 18:55
 1/8 anonim válasza:
100%
A mozgás és az egészséges táplálkozás (más szóval: életmódváltás) nálam elég hatásos volt.
2016. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak az a fogyasztótabletta hatásos, amelyik súlyos egészségügyi kockázatot jelent is egyben. Egyébként meg bármelyik tabletta beválik, amelyik mellett feleannyit eszel, mint korábban. Úgyhogy ilyen alapon az éjfélkor a keresztútnál szedett csalánlevél is kiváló.
2016. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szereket tudok: megfelelő mennyiségű élelmiSZER valamint szabadon választott sportSZER, ezek még senkit nem vertek át.
2016. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Korpatabletta.

Evés előtt pár szem kitölti a gyomrot, és könnyebb keveset enni.

Ha két étkezés között kitör rajtad a zabálhatnék, akkor is eltelít annyira, hogy kihúzd.

Persze egy ésszerű diéta és mindennapos mozgás mellett hat. De nagy segítség, hogy elviseled az éhséget.

2016. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak 1 ilyen szer van,de nem mindenki bírja szívvel vérnyomással,ettől csuklanak össze a focisták is holtan időnként.
2016. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc "fogyasztótablettám" a futás. :)
2016. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves fujtato bananb


Testmozgás és diéta. Ezzel együtt nekem ez vált be:

[link] ,de nehogy rögtön rendelj és engem szidj, ha nem fogysz le! Mindenkinek más válik be.

2016. aug. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2016. aug. 7. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!