Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 161 cm vagyok és 47-48 kg...

161 cm vagyok és 47-48 kg között ingadozok. Leszeretnék menni 45-re de nem tudom hogy csináljam. Mit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
Heti 3-szor úszom kettőször lovagolok...nem eszek túl sokat, de keveset se...mik azok amiket nem szabadna ennem? hogyan szűkítsem le a gyomrom? hogyan álljam meg az édességet?

2016. nov. 10. 21:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
magában sose eszek csokit...és attól, hogy elkezdek csokit enni nem fogsz segíteni...
2016. nov. 13. 14:49
 12/20 anonim ***** válasza:
Fényképezd már le drágaságom a hasad. Majd megmondom én hogy van e ott valami, vagy csak beképzeled.
2016. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem terhes vagy
2016. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

mivan???? terhes vagyok??

hát, köszi a tippet, de ha nem zavar 13 éves vagyok, és meg nyugodhatsz, nem vagyok terhes xD

2016. nov. 15. 21:13
 15/20 anonim ***** válasza:
Amilyen világot élünk már kevés dolog lepne meg. XD
2016. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ó, már a középkorban is voltak 8 éves terhesek... De ez nem ide tartozik.


Kérdező, igenis esélyes, hogy jobb a csoki, mint kismillió süti... Alkalmilag OK, de neked problémád van az édességekkel, tömény étcsokiból pedig még a legtöbb édesszájúnak is elég 1-2 kocka. Mondjuk a 80%-os nekem már nem tetszik. Persze nem mindenkinek kell csokit enni, világos. De megértem valahol azt, aki javasolta. Ha neked nem tetszik, válaszolhatsz rendesen is, neked van bajod s kaptál egy épeszű tippet...

2016. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egy kép nem ártana, lehet hogy nem olyan vészes a dolog. Mikor én lefogytam 20 kilót még 72 kilósan is kövérnek éreztem magam, pedig már a bordáim is kilátszottak. 161 cmhez nem fogyni kell hanem életmódot váltani és felszedni legalább 10 kilót. Ha lehet javarészt izomból, de ha zsír is megy rád az is jól fog állni.


A nagyon gebe nők nem szépek. Sok lánynak a combjára ha ránézek nem egy 20 és 30 közötti nő jut eszembe, hanem mintha még kislányok lennének. Gyakorlatilag a csuklóm vastagabb a combjuknál, és ez már nagyon durva. Nem vonzó. Nem tudom mi ez a hülye divat, de nagyon taszító.

2016. nov. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bár így utólag belegondolva, nekem tök mindegy hogy anorexiás leszel e, vagy sem. Nem izgat a sorsod. XD
2016. nov. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
A kedvességged megmelengetí a szívemet -.-
2016. nov. 17. 22:13
 20/20 anonim ***** válasza:
Kár hogy az agyadat nem.
2016. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!