Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Legjobb "fogyasztószer" diéta...

Legjobb "fogyasztószer" diéta és edzés MELLÉ?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem ugranátok, leszögezem, hogy hónapok óta tornázom, naponta minimum egy órát ( de van, hogy másfelet, kettőt, illetve, amikor nem volt ilyen hülye hideg, szabadban is voltam kocogni emellé) illetve, a diétára is odafigyelek. Az étkezésem elég megengedő, de pl. a "nem számolt" szénhidrát bevitelt, illetve a számoltat is elég radikálisan lecsökkentettük.

Az összhatást látom, izmosodom, formásodom és vékonyodom..de...

Nincs (már) túl nagy súlyfeleslegem- és így ez nagyon, nagyon szenvedősen megy le.


Szóval, a piacon lévők közül, melyik az a "zsírmegkötő", ami még segíthet ?

Pár hete egy drogériás, saját márkás cuccot próbálgatok ( az étkezés közben bevitt zsír egy részét ilyen "zselatinszerű " formában megköti, így nem emészti meg a szervezet) Ami talán tetszene is, de rettenetes széna szaga van.


Légyszi, a "sárga kapszulát olvasd" és hasonló válaszoktól kíméljetek, ha lenne időm és szenvedélyem, ill. testépítő akarnék lenni, nyilván jobban foglalkoznék vele- de én csak a 22 éves versenysúlyomat szeretném visszaszerezni...


Köszi!


2017. jan. 28. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

A piacon lévő zsírégetőnek nevezett termékek csak megfelelő étrend mellett működnek valamelyest. Én a legutóbbi diétámnál nem használtam semmi extrát, csak mértem a kaját és így is jó lett a fazon. Azt mondom, amíg nem 100 %-os a diétád, addig felesleges pénzkidobás ilyenre költeni.

Ilyen zsírmegkötő akármit rendszeresen használni veszélyes lehet. A zsír fontos a szervezet számára (pl. vitamin felszívódás,hormonális dolgok). Persze jó,hogy ha azt nem tranzzsír formájában fogyasztja az ember.

2017. jan. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, mint mondtam, a diéta rendben van.


Konkrét válasz esetleg?

2017. jan. 28. 01:14
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
2017. jan. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én az XS Super Fat Burner-t szedtem. Nekem bejött. Legalábbis én ilyen pesszimista, anti-placebo ember vagyok, hogy az igazi gyógyszer sem működik nálam. :D


De égette a zsírt, beindította a fogyást, mikor leállt. Állandóan szomjas voltam tőle, rengeteget pisiltem, ugye vízhajtó, pedig napi 4-et szedtem csak a 6 helyett. Meg sokkal energikusabb voltam, reggel könnyebben keltem.


[link]

2017. jan. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szűztea kapszula vagy L carnitin 1500.
2017. jan. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Uram Isten, de ronda az a maca............ !
2017. jan. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pyruvat ;)
2017. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A leírásodból feltételezem, hogy csaj vagy. Csajoknál nem igazán lehetséges natural egészséges körülmények között 20%testzsír alá menni.


Ezek a drogériás vackok kamuk... semmi nem atermogenetikus zsírégetők meg arról szólnak, hogy minimálisan megemelik a testhőt, így napi szinten minimálisan több kalóriát fogyaszt a szervezeted.

L-carnitin meg a zsírsavak szállításában játszik szerepet, sok ember eleve bevisz annyit amire a szervezetének szüksége van, így aztán totálisan semmi hatása nincs...


Én ha szálkásítok kb 3 évben egyszer, és úgy látom nem úgy alakul ahogy szeretném, akkor kemélyebb edzéseket tolok... ha nincs hozzá erő, akkor magas l-arginin tartalmú edzés előttit kell alkalmazni, pl Napalm...

De elsőre fél adagnál többet ne fogyassz belőle, edzés előtt fél -1 órával... úgy ki tudja tolni a teljesítményt, volt, hogy 2adag után 4órán át a teremben voltam...

Viszont rá lehet függeni :)

Nagyon figyelj rá, hogy heti max 2 alkalommal és tényleg csak edzés előtt... nekem volt olyan ballépésem úgy ráfüggtem, hogy már nem tudtam nélküle napot indítani.

2017. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!