Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit ajánlotok arra hogy...

Mit ajánlotok arra hogy elérjem azt hogy ne legyen nagy hasam, vastag combom és a mérleg kb 57kg-ot mutasson?

Figyelt kérdés

Próbálok lefogyni...jelenleg 64kg vagyok és szeretnék úgy kb 57-re lefogyni.

Legfőképp a hasamról,de a combomról is lenne mit lefaragni. A felüléseket nem nagyon bírom...futni szoktam járni.Focizni is járok...próbálkoztam diétával:Sde nem megy.Sehova nem mozdulok:S

előre is köszönöm!

L/17


2010. máj. 6. 22:19
 1/6 anonim válasza:
65%
Ha nem érzed magad nagyon rosszul emiatt, h nem vagy vékony akkor ne szenteld egész életedet a fógyózásnak. (sztem)
2010. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
centiket nézd, ne a kilókat...ja és bringázz a futás és foci mellett
2010. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

egyél napi "1 girosz tál" mennyiségű kaját,

és reggel-este nulla szendvicset.


Aztán még egyél napközben bármikor ha éhes vagy nyersen répát, saláta levelet, paradicsomot, mandarint, kígyóuborkát, meg ilyeneket ami nem hízlal.

2010. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
48%
Én 2 hónap alatt lefogytam!:) 65 kiló voltam de csak a hasam volt nagy! Így elhatároztam, hogy reggel 1 alma délben rendes kaja csak keveset ( attól függ mennyire hizlalt! ) és délután még 7 előtt 1 alma! Ezt addig csináltam ameddig le nem fogytam!Hát már 53 kiló vagyok de a lábamra meg a seggemre visszajöhetne pár kiló!:S A Hasam imádom mert lapos!:)
2010. máj. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

00:08

05:52


a sport nem menő, viszont az esztelen és egészségtelen koplalás igen?


http://www.youtube.com/watch?v=VS2mfWDryPE

2010. máj. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsónak: ahogy már írtam sportolok és igen is menő. Egyébként már hallottam az anorexiáról is.

Minden reggel bicóval járok iskolába(2,1kn-re lakok a sulimtól)

Mindenesetre köszönöm:)

azért még várok kommenteket hogy kinek mi segített vagy mi a tippje.

2010. máj. 7. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!