Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen étvágycsökkentő,...

Milyen étvágycsökkentő, fogyást elősegítő, zsirbontot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Fogyózom de rettenetesen éhes vagyok egész nap ennék és ennék , ezáltal néha nem bírom és engedek a csábításnak sajna, ezért szeretnék valamit amitől nem lesz ekkora az étvágyam és segít a fogyásban
2017. febr. 13. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek csodaszerek. Válts egy neked megfelelő, jó életmódra. Tapasztald ki, milyen ételekkel, milyen elosztásban laksz jól.

Az éhség és az étvágy amúgy kettő, bár tudom, hogy van, akinél mindig együtt jár. Nálam tök függetlenek s az éhséggel nem tudok mit tenni, szerintem éhség esetén enni kell.

2017. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell éhezni ahhoz, hogy fogyj. Egyél kalóriaszegényebb ételekből (pl. zöldségekből) többet, kiegészítve olyan ételekkel, amikkel hosszabb ideig jól tudsz lakni. Nekem a húsok, tojás, levesek, olajos magok azok, amik elég jól laktatnak kisebb mennyiségben is, de vannak elég laktató zöldségek is. Figyeld magad, és ne egyél olyan ételt, amitől 1 óra múlva újra éhes leszel, vagy nem tudsz nem bezabálni belőle.
2017. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ma az almás pite, és a fánk volt az, amitől nem lettem éhes :)

A fánk csokis volt!

2017. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem okos dolog fogyókúrázni. Életmódot kell váltani.

Ha az ember ilyenre adja a fejét akkor szerintem minden pillanatban a kaján jár a feje. Vagy, ha nincs tennivalója ami leköti:)

Kérdés, hogy mit eszel, mert bizonyos dolgokat érdemes egy életre kiiktatni (cukor, fehérliszt, műkaja). Ezen kívül ami segíthet, hogy kisebb adagokat eszel. Pl annak amit a szemed kíván a 3/4-ét. Így étkezős a túl alacsony kalóriaszintet

Vagy fehérjeporral váltasz ki étkezést. Mivel ebből nem tud a szükségesnél több felszívódni így kiürül a szervezetedből. De elég laktató.

Nekem ami még segít az a sok víz. 1-2 pohár és máris egy kicsit eltoltam az éhséget. Ebédre pedig mindenképpen valami leves, persze tészta és cukormentesen. Pl krémleves vagy húsleves.

És persze kitartás. Ha néha napján nem bírod és becsúszik egy kakaós csiga ne keseredj el miatta. Jön egy új nap, tiszta lappal!

Sok sikert a fogyáshoz!

2017. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!