Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Így lehet fogyni? Ha igen,...

Így lehet fogyni? Ha igen, akkor mennyit egy alkalom alatt?

Figyelt kérdés
Van egy régi, nagyon erős masszírozó gépem. Néha-néha a hasamat és az oldalamat szoktam vele masszírozni. Tegnap este 1 órán át csináltam, közben be volt feszítve a hasizmom, és másnap reggel úgy láttam, mintha karcsúsodtam volna. Persze nagyon kicsit, de úgy vettem észre. Lehetséges ez?
2010. máj. 11. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
hm, lehet, lerázta a hájat :)
2010. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon jó lenne... 90-napos diétát csináltam, de másfél hónap után abbahagytam, mivel elég sokszor megszegtem a szabályait (pl: gyümölcs napon rendes ételt ettem, meg ilyesmi), így már nem láttam éretlmét és inkább befejeztem. most meg, azt vettem észre, mintha híztam volna mióta abbahagytam azt a fajta diétát. nem eszem többet, meg nem eszem túl zsírosat vagy ilyesmi, de mégis, mintha híztam volna.
2010. máj. 11. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
1 nap alatt?viccnek is rossz...
2010. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mondtam hogy nem látványos a változás, nem érted? csak mintha feszesebb lennék.
2010. máj. 11. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges. Ezek az öreg dolgok csodákra képesek. Ez a néha-néha mit jelent? Évente?

Elég annyi is. Ilyen villanyárak mellett?

2010. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Böse ***** válasza:

húzd ki a kezed a biliből, a 90 napos diéta kitalálóját meg ketrecben kéne mutogatni az állatkertben.


ha diétázni akarsz:

[link]

2010. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a néha-néha nem évente:D csak olyan heti 2x-3x

az utolsónak: én nem bírnám csinálni ezeket az izomnövelő dolgokat, de azért köszönöm, hogy megmutattad

2010. máj. 13. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!