Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyire kéne lefogynom hogy...

Mennyire kéne lefogynom hogy az arcom is véknyabb legyen?

Figyelt kérdés
167cm vagyok ès 56kg. Fèl ève rendszeresen kondizok. Mindenhonnan ment le zsír,kivève az arcomról. Vajon hogyha 50alá mennèk,akkor is maradna ilyen ? Vannak tetsvereim,ők vèknyabbak ès az arcuk is vèkony.

2017. ápr. 7. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha te olyan típus vagy akkor fogyhatsz 50 kg-ra is, akkor sem lesz vékony, picit beesett arcod. Ismerek én is egy testépítő csajszit, akinek bomba alakja van, de az arca pufi, alma forma, nem fogy belőle sosem, alkatra meg mindig tök jól néz ki. Ez emberfüggő! Úgy tűnik te arcodból sosem fogynál olyan szintre :)
2017. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a tesóid a mérvadóak hanem a felmenőid (szülő, nagyszülő. Amúgy ez alkat ahogy előttem is írják, ha ilyen típus vagy lehetsz 40 kiló akkor is kerek lesz az arcod.
2017. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!