Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Elkezdtem súlyzós edzeni/aerob...

Elkezdtem súlyzós edzeni/aerobot is. REVEX 16-ot és hyper carnitine-t szedek mellé. A REVEX miat érzem, hogy intenzívebben ver a szívem egész nap, egy kicsit nehezebb is levegőt venni, szorítja kissé a mellkasom. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ehhez hozzá kéne szoknom vagy ez nem normális és inkább hagyjam abba? A testhőmérsékletem is megemelkedett. Kevésbé kívánom a szaunát és az eddig rettegett hidegvizet pedig szinte gyógyító hatásúnak élem meg.

#pulzus #testhőmérséklet #hyper carnitine
2017. máj. 17. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A revex egy elég erős stimuláns "zsírégető". Ha érzékeny vagy a koffeinre, akkor inkább ne használd.
2017. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a revex nagyon erős stimuláns, nagyon magas koffein tartalommal. lehet túl sok ez neked. ne használd. használj kisebb dózisú más terméket.
2017. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
szia, en is szedem a revexet.elsö nap ereztem csak szrul magam töle.en 15 kg fogytam egy hónap alatt.1 et szedek reggel -1 et 15 körül.
2017. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!