Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok, ma egész normáli...

Fogyókúrázok, ma egész normális étrendem volt,700 kalória körül vittem be, de most éjjel megettem egy sajtos zsömlét tejjel. Akkor most elrontottam az egész napot?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 04:21
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Normális étrend? 700 kalória??? xDDD Koplalj csak,lesznek olyan falásrohamaid,hogy öröm lesz nézni!
2014. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Azzal rontottad el, hogy koplalni akartál. De ezt annyiszor leírtuk már itt, hogy aki ennek ellenére is ilyen kérdést tesz fel, annak nem is érdemes már fáradni a válaszolással.
2014. okt. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát hiába , nagy az isten állatkertje. Az fogyó kúra ha egy nap keveset eszel?????
2014. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
hát kérlek: ez a kalóriabevitel nagyon alacsony, egy gyermeknek nem elég. aranyszabály: NE KOPLALJ. mint az előttem válaszolók megírták, a falásrohamok elkerülhetetlenek. Hidd el, tapasztalatból mondom sajnos. Régen én is próbáltam úgy fogyni, hogy egész nap nem ettem szinte semmit, majdnem elájultam az éhségtől aztán mikor hazaérem kifaltam az egész hűtőt. Mondanom sem kell, hogy nem használt. Aztán elkezdtem egészségesen étkezni, rendszeresen ettem és mértékkel, valamint mozogtam és rögtön beindult a fogyás.
2014. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem koplalok egyáltalán, csak akkor eszek, mikor megéhezek és akkor is normális ételt.
2014. okt. 5. 17:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg, így még jobban is éreztem magam, mintha többet ettem volna.
2014. okt. 5. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"csak akkor eszek, mikor megéhezek és akkor is normális ételt"


Tehát az éjszaka közepén, és sajtos zsemlét tejjel. Nomális ételek, normális időpontban, tök igazad van, nincs miről beszélni.

2014. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!