Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek mi a vélemyénye az L-...

Kinek mi a vélemyénye az L- carnitine fogyasztó hatásáról?

Figyelt kérdés
Tabletta formájában szeretném kipróbálni.Aki már szedett ilyet vagy van bármilyen tapasztalata ezzel kapcsolatba örülnék ha írna, érdekel kinél milyen vátozásokat okozott pl fogyás terén, de bármilyen más vélemyényt is irhattok ezzel kapcsolatba. köszi előre is. :)

2017. máj. 25. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrend és mozgás mellé adhat pár százalékot, amúgy semmit nem ér.
2017. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogyasztó hatàsa nincs, viszont edzès közben kèsőbb fàradsz ki tőle, jobban bìrod.
2017. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Edzés közben jobban izzadsz tőle, de amúgy ha így spontán szedés során semmi hatása sincs!
2017. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem a tabletatol fogysz. kitolja valamennyire a teljesitmenyed hatarat es esetleg segithet a zsir elsodleges lebontasaban. 3 honapig szedtem.


nalam ami bevalt az a lipotropikus keszitmenyek. bar mozgas es dieta nelkul nem hasznos az sem.

2017. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem jó, viszont én a folyadékot javaslom. Csak akkor van értelme, ha utána edzesz is, máskülönben nem fog hatni, erről kutatásokat is végeztek. Érdekes kis vegyület amúgy az L-Carnitine. Ha csak beszeded, de nem mozogsz, akkor kipisiled, semmi nem fog történni, ha viszont edzel, akkor ad egy kis energiát, és szénhidrát/fehérje égetés helyett segít a szervezetnek abban, hogy a zsírmolekulákat égesse elsőnek. Ez azért fontos, mert a szervezet elsőként mindig a szénhidrátot majd a fehérjét égeti, és csak utána a zsírt, mivel a zsír tulajdonképpen a szervezet "raktára". Ez az anyag csupán felcseréli a folyamatot, tehát többnyire zsírt fogsz égetni elsőként + szénhidrátot (nem, szénhidrát égetéstől még nem fogsz). Ez persze nagyon lassú folyamat ám, tehát nem az van, hogy 1-2 hét után már -20 kiló és full izom. Adj neki 2-3 hónapot, és utána már szépen látszódik a folyamat. :)


Utolsó gondolat: olyat használj (ha folyadékosat veszel, amit szerintem a legjobb a felszívódás miatt), hogy LEGALÁBB 1000mg legyen egy adagban. Én 2500-asat szoktam annó használni, nagyon jó volt. Mellékhatása pedig nincsen, csak izzadni fogsz, mint egy ló. 😁

2021. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!