Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki fogyott már szűztea kapszul...

Ki fogyott már szűztea kapszula forte-val?

Figyelt kérdés

mennyi idő alatt? hány kg-t?

volt valami mellékhatása a hasmenésen kívül?



2017. jún. 10. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Én szerintem semmit nem fogyaszt az csak amolyan béltisztításra jó. Én akkor kezdtem el szedni amióta 12 órás műszakban dolgozom és ez elborította az anyagcserémet és gyakran volt olyan hogy 2-3 napig sem tudtam nagy wc-zni, illetve összevissza jött rám a nagy wc-s történet. Amikor pihenős vagyok előtte való nap este beveszek 1 kapszulát másnap reggel szépen kipucol és ezzel betudtam állítani magamnak egy állandó ritmust hogy ne munkaidő alatt jöjjön rám. Mondjuk csak egy hónapig szedtem rendszeresen, utána már átálltam arra hogy heti egy alkalommal de azt is csak akkor amikor már régen volt nagy dolgom. Nekem nem okozott hasmenést, csak annyit hogy sokkal lágyabb volt a székletem és napi 1 helyett 3 nagy wc volt.
2017. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%
Senki nem fogyott vele, aki nem diétázott mellette...
2017. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem fogyasztó hatású, legfeljebb gyorsítja a zsírégetést. De zsírégetés meg csak akkor van, ha az ember edz és diétázik.
2017. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

nekem inkabb hasgorcseim voltak

es abba is hagytam, nem jo az ha jeszaka felkelsz mert annyira fajt a budizas meg meg nem indult meg.

sok sikert

2017. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Inkább meghajt, és azzal érsz el átmeneti fogyást, hogy kiszáradsz.
2017. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Én 31 kilót fogytam vele, de edzettem mellette.
2017. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
21%
én 9kg hiztam kb 7 hónap alatt és még terhes is lettem tőle
2017. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Wow! A szűztea kapszula teherbe tud ejteni? Innovatív megoldás az egyedülálló nők számára. A születendő gyermek vezetékneve pedig tetszőlegesen Szűz vagy Kapszula lehet.
2017. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezer és ezer csodaszert próbáltam és jelentem: Kizárólag futással, rendszeres 40 perces futással és az étrend teljes átalakításával sikerült. Csak párolt zöldség grillezett csirkemellel 4 hétig, apró adagokban napi 5x-i elosztásban. Esténként pedig 40 perc futás. Ez a titok. Az első hónap után csak úgy mennek lefelé a kilók! Ezt garantálom. Inni pedig kizárólag szénsavmentes víz. Ez a titok és a csoda. Aki nem hiszi, járjon utána! (Sikerélménye lesz.)
2017. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
60%
1hét alatt -5kg. Lassan megvan a kivant cel. De a fogyokura ideje alatt kerulni kellene a szenhidratokat, cukrokat, szensavas dolgokat .. talan meg a burgonyat is. Napi 2x volt kaja, az is parolt mirelit zoldseg..ha volt ido akkor szolomagolajban sutott cs.mell.. A folyadek nagyon fontos .. Mentes viz legalabb 2l. Persze a mozgas is lenyeges. En azt letudtam a melohelyen... Semmi nem fog tortenni, ha csak szeded a kapszulat. Aldozni is kell ra. Semmilyen 'csodaszer' nem fogyaszt le senkit csak ugy.
2017. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!