Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fill Slim? Hatásos lehet?

Fill Slim? Hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Azt hallottam olyan hatása van mint a gyomorgyűrűnek... valKi tapasztalat? Pajzsmirigy alulműködésem van :(

Rosszindulatuak inkább ne válaszoljanak!



#hatásos #fogyaszt #Fill Slim #pajzsmifigy alulmüködés
2017. júl. 25. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg a faszbukon a regenor csoportot, ha egészségesen akarsz fogyni.
2017. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nézd meg alaposan a fogyásokat....amikor a nő tartja a ruhát a kezébe...felvette szoknyát eltűnt a keze😃😃átverés...probált meg bakker lefogyok facebook csoportot...
2017. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A nőt valóban fotoshop-oltàk a ruhàval a kezében(de a vàlaszoló szegény azt írta,hogy szoknyàt vett fel😃) A fejét a nöknek viszont nem tudjàk soványítani.Valóban lefogyott némelyikük,de nem fill slim-től.😯
2017. szept. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 julia.v válasza:

Szia! Nem tudom, hogy hatásos-e. Viszont ha a zsírt veszi fel, akkor azzal vigyázz, hogy hosszú távon a zsírban oldódó vitaminok (D,E,K,A) kiürülnek a szervezetből, és a D hiány is okozhat hormonális problémákat. Nem tudom pontosan hogy, nem vagyok orvos, csak tudom, hogy nekem is az elsők között volt, amit pótolni kellett, amikor a pajzsmiriggyel és az inzulinnal orvoshoz kerültem.

Azért ha lett közben tapasztalat, az érdekelne engem is.

2017. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azóta kiprobáltad? Hatásos volt? Vagy valakinek tapasztalat?
2018. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Endura válasza:
Nem értem a reklámját ennek a terméknek:minek videózza magát valaki,ha közben ugyanakkor külső kamerával is veszik?
2018. febr. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem nem probáltam végül ki
2018. júl. 3. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!