Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki szedett már EcoSlim-et?...

Valaki szedett már EcoSlim-et? Ha igen milyen? Vagy valami fogyókúrás bogyót vagy cseppet ami bevált, és nem kamu?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Én próbáltam, egyszerűen zseniális!

Bámulatos a hatása. Kétszer annyit eszem, mint korábban, többnyire édességet. Emellett irodában ülőmunkát végzek, otthon is leginkább csak TV-zem, szóval nem sokat mozgok. Ennek ellenére, amióta szedem az EcoSlinet, 20 kg-tól szabadultam meg. Mindezt 6 hét alatt! Mintha izmosabb is lennék, elképesztő! Bár lehet, hogy a fogyiöv is besegített, amit TV-zés közben szoktam használni, szerintem a kettőt együtt érdemes.

2017. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Első megkérdezhetem, hogy miből áll egy átlagos napi étrended? Húsos vagy, vagy inkább tésztás? Köszönöm!
2017. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én nagyon tésztás vagyok, kenyeret nem szeretem inkább zsömle de azis max 1 db naponta... szinte bármit főzök tészta mindig van a hűtőmbe :(

Köszönöm a választ mert mindenki eddig aztmondta, hogy kamu, és bíztam benne, hogy valaki aztmondja, hogy tényleg bevált...

2017. aug. 23. 08:42
 4/9 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Szerintem amúgy ez KAMU és az első válaszoló, csak viccelt :)
2017. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem gondolod,hogy az első válaszoló komolyan gondolta :D
2017. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Először én is azt hittem, hogy viccel, de írtunk privàtba és tényleg fogyott...
2017. aug. 23. 10:46
 7/9 anonim ***** válasza:

nagyon naív vagy kérdező.

Amit az első leírt az ellentmond minden fiziológiai törvénynek.

3 lehetőség van.

Vagy kamuzik,vagy sz*pat téged, vagy egy biológiai csoda.

Válaszd ki a neked legszimpatikusabbat.

2017. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló, és nem írtam semmit privátban ;)
2017. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor valaki jól kicseszett velem. Irnál privátba?
2017. aug. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!