Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztótablettát...

Milyen fogyasztótablettát szedjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta diétázom, és mellette rendszeresen sportolok is, de nem tudok tartós fogyást elérni. Valamikor lemegy 2-3 kg, de aztán ha eszem valami olyat, ami nem diétás (pl.tészta), akkor azonnal vissza jön ez a pár kiló. Úgy érzem, hogy kellene valami, ami segít egy kicsit beindítani a fogyást. Ti mit ajánlotok?

2017. szept. 3. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
"ha eszem valami olyat, ami nem diétás" <- vagyis nem, nem diétázol. főleg akkor nem, ha kilók jönnek vissza.
2017. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem jön vissza pár kiló, ha tésztát eszel, az bizonyos. Ahhoz rengeteget kell enni, pár kiló zsírnak megfelelő kalóriamennyiséget, ami valljuk be, tésztában bitang mennyiség.

S minden étel diétás, mert valamilyen diétába mindegyik passzol.


Ha átlagosan kalóriadeficitben vagy, akkor fogysz, akármit is eszel. Nem tudod felülbírálni a természeti törvényeket.


NINCS fogyasztótabletta, az ember a kalóriadeficittől fogy, jó esetben életmódváltással, jó étrenddel és mozgással.


Én drasztikus életmódváltással fogytam, kilengtem azóta kismilliószor, de hízni bizony csak a túlevéstől megy.

2017. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkora böszmeségeket írsz kérdező,hogy fáj olvasni.

A testünk nem gombnyomásra hízik.

Szívesen meghallgatnám annak a folyamatnak a levezetését,hogy a tested hogy hízik pár kg-ot ha tésztával érintkezik.


Valószínűleg te is pont úgy diétázol mint az emberek 70%-a.

Apám is ilyen,kb 15 éve folyamatosan "diétázik" és lám semmi nem történik. Érdekes.

Neki is próbáltam már elmagyarázni párszor,hogy olyan nincs,hogy nem lehet fogyni...olyan van,hogy rossz diéta vagy diétának hitt rossz étkezés.

2017. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mindenféle szerek nélkül kell lefogyni. Ha nincs akaraterőd akkor ne akarj szép testet. Fejben dől el. Ne egyél tésztát amíg nem nézel ki úgy, ahogy szeretnél meg semmit se egyél ha le akarsz fogyni. Nincsenek kivételek.

Elég gáz, ha nem tudsz ellenálni az egészségtelen kajáknak. Az én fiam 15 évesen 4 hónap alatt 20 kg-ot fogyott saját magától, akkor te felnőtt létedre miért nem tudsz lefogyni?!


Mert egy lúzer vagy??

2017. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy felnőtt? nem blamálni kell, hanem az akaratot erősíteni, és azt nem így kell elérni.
2017. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
írd le egy napod, hogy mit eszel. mert vmi itt nem stimmel.
2017. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mondom, hogy ciánkalszulát szedj be és nem kell aggódnod a felesleges súly miatt.
2017. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Élőszőr legyünk tisztában azzal hogy nem a kg számít ez egy hatalmas népi tévhit!

Ami lényeges az a testzsír százalék.

1kg izom és 1 kg testzsír térfogata nem ugyan akkora.

[link]

Ezért lényegesebb az hogy ne a kg-ra hagyatkozzunk hanem kezdjünk el egy normális szálkásító diétát (nem pedig a csoda diétákat meg a sztár diétákat mert csak a nevük hangzatos)

De itt szemléltetve van amiről beszélek.

[link]

2017. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!