Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Rubint Réka tornával tényleg...

Rubint Réka tornával tényleg le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
volt a müsorba 130 kilos ember aki leadott 60 kilot 1 honap alatt tornával.
2017. okt. 24. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
1 hónap alatt 60 kiló... Előfordulhat, de én tudok jobbat. Van egy mágikus kövem. Én azt simogattam 5 percet minden reggel és este. Lefogytam, és megizmosodtam. Mivel nekem már nincs szükségem rá, szívesen átadom neked. Nagyon szimpatikus vagy, ezért csupán 49999 forintot kérek érte, plusz posta költség. Írj, ha érdekel!
2017. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Olyan nincs, hogy 1 hónap alatt 60 kiló, max. műtéttel. 1 év lesz az, vagy 6 kiló 1 hónap alatt - valamit bizonyára félreértettél. Ha nem, akkor meg ne higgy el minden marhaságot, amit a tévében látsz.

Csak tornával elég nehéz fogyni, bár nem lehetetlen, ha a sok torna miatt nincs időd annyit enni, mint korábban :)

De a jó étrend sokkal fontosabb, mint a mozgás, ha fogyni szeretnél.

2017. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit és mennyit eszel mellette. Önmagában a tornától nem. Főleg nem ilyen sokat.

Egyébként ebben valami átverést sejtek. 1 hónap alatt nem lehet leadni a testsúlyod majdnem felét, főleg úgy, hogy utána ne lennél egy roncs. Másoknak ez egy évükbe telik és még akkor is szinte biztos, hogy lógni fog a bőr.

2017. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, le lehet fogyni Rubint Réka tornáitól, ha diétázol is mellette, de nyilván nem 1 hónap alatt 60 kg-t, egyébként kétlem, hogy ő ilyen hülyeséggel reklámozná magát.
2017. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat 60-at nem de valamennyit biztos ha rendszeresen csinálod. Elég hajtós tornái vannak,diétával együtt nem tudom elképzelni hogy ne fogyj tőle.
2017. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!