Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek ezzel a módszerrel...

Szerintetek ezzel a módszerrel lehet fogyni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Próbálok diétásan táplálkozni. Reggelire zabkása illetve délelőtt eszem csak gyümölcsöt a gyümölcscukor miatt valamit még kefirt szoktam enni. Ebéd általában valami párolt hús, vagy hal esetleg tojás. A vacsorával vagyok mindig gondba de itt is próbálok zöldséget és valami fehérjét fogyasztani. Kenyér helyett puffasztott rizst eszem, de ebből se sokat mert annyira nem szeretem. Inni pedig csak vizet esetleg gyógyteákat iszom. Mozogni megpróbálok minden nap. Időhiány miatt van hogy ez csak napi 30 perc, de ha van időm akkor 1-1.5 óra. A mozgásformák: kocogás/futás, ugrókötés, Rubint Réka torna valamint leg magic-ezni szoktam. Szerintetek ezzel nyárra formába tudom hozni magam? 10 kg-ot szeretnék kb leadni, de mondták már azt is hogy ne ezt nézzem hanem cm-ben mérjem a változást a testemen. Erről mi a véleményetek? Szerintetek siketülhet ez a nyárra? Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat előre is!

2016. jan. 29. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Sikerülhet - kitartás kérdése.

1000 kalória felett egyél azért naponta...

2016. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! :)


Szuperül kezdted el! Tényleg ne a kilókat nézd, hanem centiben mérd magad, 3-4 hetente. Mint mindenhez, ehhez is rengeteg kitartás kell. Lesz majd egy időszak, amikor megáll a fogyásod, ekkor ne ess pánikba, folytasd tovább kitartóan!

Legalább 1400 kalória körül egyél inkább szerintem, főleg azokon a napokon, amikor sokat edzel/mocorogsz.

Néha azért iktass be egy csalónapot, hogy a szervezeted anyagcseréjét felpörgesd! :)

2016. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!