Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ezzel az étrenddel...

Combichrist kérdése:

Szerintetek ezzel az étrenddel tudnék fogyni? 29/nő 58 kg. Heti három rubint réka otthoni ugrabugrával kombinálva a lenti étrenddel.

Figyelt kérdés

Reggeli: 30 g túró, 20 g zabpehely, 1 kanál fehérjepor

Tízórai: 1 kanál fehérjepor

Ebéd: 100 g csirkemell, 200 g brokkoli vagy karfiol

Uzsonna: 1 kanál fehérjepor

Vacsora: 100 g csirkemell, 200 g brokkoli vagy karfiol

Vitamin: multi, kálcium-magnézium pezsgőtabletta


2016. júl. 24. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
say no to Réka
2016. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már a norbi meg a rubint réka nagy kamuk ám, ugrabugrálnak. Nekem egy rokonom látta őket kolbászt zabálni, de kétpofára. Szerintem ne ezek legyenek a példáid, az étrend nem változatos hanem monoton. Én ha ennyit ennék férfiként egy nap konkrétan belehalnék. Ha fogyni akarsz akkor fuss. Ilyen egyszerű. Mondjuk lövésem sincs milyen magas vagy az 58kghoz, de ha 150 vagy ahhoz se rossz ha 160+ akkor meg pláne nem
2016. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rubint Rékás ugrabugrával több mint 10 kg-ot fogytam előző...
2016. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, viszont az egyik tízórait, vagy uzsonnát nyugodtan kicserélheted 120 g joghurtra, amit gyümölccsel/mazsolával/diófélékkel/mézzel/1-2 kocka csokival összedarabolva, ehetsz meg. Kell egy kis "kényesztetés" mivel nap mint nap, lehetetlen ezt az étrendet betartani némi jutalom nélkül -pláne gyümölcs nélkül! Gyümölcsöt kell enni, emésztést segítő kálcium forrás, kevés kalóriával, és oké van benne gyümölcscukor, de 1) szükség van a szervezetnek gyümölcsre, 2) nem olyan nagy mértékben van, hogy ártalmas legyen a diétára (sőt). Vagy vannak 100 kalóriás gyümölcsös-reform bögrés sütik is, vagy turmixok. Amennyiben megtartasz egy betartható kalóriakeretet, nincs szükség ilyen szigorú étrendre, mert egy idő után nem fogod bírni.
2016. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második, nem kell ahhoz férfinak lenni, ez a fenti kemény koplalás mindenkinek...
2016. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szintis Zoli ***** válasza:

Ez atom koplalás. 115 gramm fehérje, 30-35 gramm CH, 10 gramm zsír. Ez csak nagyon nagy jóindulattal bír 800 Kcla lenni. Mi van veled? Nem szeretsz enni?

Mehet még bőven Ch és Zsír is, kb 600 Kcal erejéig, aztán majd meglátod, hogy kell-e változtatni. Keti 0,5 kg-nál többet ne akarj fogyni.

2016. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!