Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Most kezdtem szedni az Adipexe...

Most kezdtem szedni az Adipexet! Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Ma vettem be a második szemet,eddig nem tapasztaltam semmi különösebbet egy kis szapora szívdobogáson kívül. Étvágyam nem nagyon van,annál inkább szomjúságérzetem...
2010. jún. 1. 11:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Az a véleményem róla,hogy sürgősen hagyd abba!!!A barátnőmnek vesegyulladása lett tőle.A szapora szívdobogás állandó lesz,amíg szeded a gyógyszert és hamarosan aludni is alig bírsz majd.Ez egyfajta "drog".Szerinted miért nem lehet kapni Mo.-n?Illegális,tehát tilos szedni.
2010. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nincs betiltva,csak nincs törzskönyvezve...
2010. jún. 1. 12:24
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
Aha, szóval nem halálos, csak erősen veszélyes. Szép vékony beteg ember leszel vagy karcsú halott, egészségedre!
2010. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ha betartod az előírásokat NEM veszélyes!! Szívbetegek nem szedhetik,sok vizet kell inni. Ha ezeket valaki nem tartja szem előtt akkor van baj. Amúgymeg minden gyógyszernek van mellékhatása csak azt nem fújják fel ennyire.
2010. jún. 1. 12:37
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

Egy marha vagy, az van!

Szerencsére 99%, hogy jól átkúrtak és koffeintablettát eszel.

A feketepiaci Adipex nagyrészt hamisítvány.

Inkább sportolnál és táplálkoznál normálisan.

Igy nem fogsz tartósan lefogyni.

2010. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező, látjuk elkötelezett híve vagy a gyógyszernek, bár fingod sincs róla milyen veszélyes. Eltántorítani sem tudunk... Semmi gond, mindenkinek a saját élete, csak akkor tudném, hogy mi a ráknak teszel fel olyan kérdést, hogy "mi a véleményetek róla?" ????

Vagy addig vársz, míg jön egy másik zseni mint amilyen te is vagy, és majd végre isteníti? Neki majd hiszel, mert a te elképzeléseidnek valót fog mondani... Tudod ezt hívják csőlátásnak :)

2010. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Örülnék ha olyanok válaszolnának akik valóban sajátmaguk szedték az adipexet! Köszönöm.
2010. jún. 1. 17:06
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
Egyik barátnőm szedte. Lefogyott, csak éppen vesemedencegyulladás miatt leállt az egyik veséje, majdnem meghalt. Egészségedre!
2010. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%
17.12 vagyok, még csak annyit, hogy a vesegyuszikákról azért számolnak be itt többen, mert az szintén a vízháztartás megborulása miatt alakul ki!
2010. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Először is egy proli vagy hogy ilyen stílust megengedsz magadnak! Persze biztosan van hamisítvány,de miért hamisítanák 99%ban mikor külföldön szinte bárhol hozzá lehet jutni gyógyszertárakban és az orvos is simán felírja?? Te szedted az adipexet vagy valami "fitneszguru"-tól hallottad(ami természetes hogy ellene van).

A sportolásról meg annyit hogy minden nap reggel 7-től este 9 vagy akár 11ig is dolgozok!Vasárnap pedig ált 7-től 13:00ig dolgozok.5percnyi ebédszünetem van meg néha néha pár perc 2vendég között.. Késő este már alig várom hogy hazaérjek és pihenjek nem hogy még sportoljak meg elkezdjek salátákat vagdosgatni.

2010. jún. 1. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!