Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az italról?

Figyelt kérdés

[link]


Absolute Live Fatburner sportital. Nemrég egy sportnapon kipróbáltam ezt a terméket, és azt a hatását abszolút éreztem, hogy adott energiát, 4 óra edzést végigcsináltam anélkül, hogy kifulladtam volna teljesen. Azonban a zsírégető hatására lennék kíváncsi, hogy valakinél segített-e? Az összetevőket tekintve jónak számít?



2018. febr. 4. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

ebbe az l-carnitin az zsírégető hatású szóval valóban van zsírégető hatása

de ha úgy van én inkább vennék egy biotech es l-carnitine+chrome liqvidet (ebbe is csak az a 2 fontosabb hatóanyag van) ez 350ft amit én mondok az max 3500ft

vízzel kell keverni, nem tudom hány adagra elég de több mint 20ra szóval ólcsóbban kijönnél vele, meg vannak egyéb zsírégető készítmények is

2018. febr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

L-carnitine: némileg kitolja a teljesítőképességet, de nem zsírégető, viszont nem alkoholizmusból eredő zsírmájnál nagyon jó eredményeket lehet vele elérni.


Króm: ha nagy hiányod van belőle, akkor fokozhatja a szénhidrátok utáni vágyat, de ha nincs ilyen problémád, akkor nem oszt, nem szoroz.


C-vitamin: Ebből szinte mindenkinek megfelelő a bevitele, már 200g burgonyában vagy egy közepes paprikában megtalálható a napi adag, szóval nem számít sokat, hogy ebben is van.

2018. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért írják minden oldalon, hogy az l-carnitine az zsírégető hatású? :/
2018. febr. 6. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Reklám, amiben szeretik eltúlozni egyes vegyületek hatását, de klinikai tesztek ezt már nem igazolták, csak a teljesítményhatár kitolását. Itt is írték már páran, hogy hiába szedik, semmi hatása. Egyébként a zsíranyagcserében van szerepe, nem égeti a zsírt, csak segíti annak bejutását a mitokondriumba, ahol a sejt felhasználja; ha nem égetne zsírt a sejt, az L-karnitin se veszi rá erre.
2018. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nincs olyan szer ami zsírégető hatású

olyan nincs hogy semmit nem csinálsz és megy le a zsír, a zsírégető készítményeket azért hívják így mert valami által valami hatására megy le a zsír...

szóval lényegtelen hogy mi által, vagy hogy hogyan az l-carnitin égeti a zsírt

sok fajta ilyen készítmény van még

mindegyik máshogy fejti ki hatását

én pl észre se veszem hogy az l-carnitine fokozná a teljesítményem, csak azt látom hogy izzadok mint egy ló az edzés során mivel a szervezet égeti a zsírt

de ha zsírt akarsz égetni az ilyen kevés hozzá, megfelelő étrend és kellő edzés nélkül semmit nem ér egyik zsírégető sem

2018. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az edzéems rendben van, a táplálkozás tekintetében pedig átállóban vagyok, csak szerettem volna keresni valamit, ami ad egy kis plusz segítséget. köszi a válaszokat!
2018. febr. 7. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!