Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek milyen fogysztószer...

Kinek milyen fogysztószer volt inkább a leghatásosabb? Idő hiányban szenvedek sok időm sajnos nincs az edzésre.

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Cseréld meg! Evés helyett eddz, edzés helyett ehetsz.
2018. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet kell enni, nálam ez mindig bevált.
2018. febr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Fogyasztószereket felejtsd el. Kajára kell odafigyelni, életmódot kell váltani. Heti 3 edzésre csak van időd. Mitől vagy olyan elfoglalt?
2018. febr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem léteznek fogyasztószerek. Jól kell táplálkozni .

Edzés nélkül is le lehet fogyni,de vele azért sokkal könnyebb és kényelmesebb,mivel többet ehetsz mintha nem mozognál .

Ez nagy közhely lesz,de annyira igaz,hogy hihetetlen,de arra van ideje mindenkinek amire akarja,hogy legyen. Heti 3*1 órát egyszerűen bárki tud edzeni ,munka előtt,vagy munka után,igen lemondással jár és nem kényelmes,de meg lehet oldani.

2018. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs időd mozogni, akkor az egészségedre nincs időd, a jövődre...

Én nem vagyok olyan penge, de rengeteg ember megoldja még a kemény edzőtermi edzést is, akkor is, ha 12 órát dolgozik vagy valami.

Nem hiszem, hogy nincs hétvégén 1-2 órád, hétközben pedig negyedórád reggel, este, pedig az is rengeteget jelent.

Ha valóban nincs ennyi időd sem valami extrém élethelyzetből kifolyólag (2 műszak és egyetem levelezőn, kisbaba hármasikrek, építkezés), nos, akkor fogyj lassan, azt étkezéssel is össze tudod hozni.

2018. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legjobb fogyasztószer az életmódváltás. Időm nekem sincs edzésre, de van lábam, menni úgyis kell, csak mondjuk nem busszal megyek sokszor most már, hanem gyalog, máris megvan a mozgás.

És a kajára odafigyelek. Ennyi kellett csak. -6 kiló eddig. :) (-8 volt a cél)

2018. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!