Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Érdemes megvenni a LifeTilt...

Érdemes megvenni a LifeTilt csomagot? +50 kg felesleg van rajtam. Sajnos nem megy a fogyás. Odafigyelek az evésre is. Futópadot használom és még sem fogyok. + 2 műszakban dolgozok+ család. Orvosi labor is jó.

Figyelt kérdés

#LifeTilt?
2018. jan. 23. 17:21
1 2
 1/19 anonim válasza:
80%
Az odafigyelek az evésre, mit takar? :) Egyébként lehet a helyedben egy személyi edzőre áldoznék pénzt ilyen esetben, ha nem megy a fogyás. Amúgy a futópad szerintem kevés. Mennyi ideje csinálod a diétát+futást és előtte mennyi ideig nem sportoltál?
2018. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egy hónapja nem eszek lisztes,cukros ételeket.Edzőterembe sajnos nem tudok menni.Sok zöldséget,salátákat eszek.
2018. jan. 23. 17:37
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Kalóriát számolj! Az a tuti.Hiába a liszt, cukor elhagyása, simán be lehet tolni 2000 kcal-t, ha nem figyel az ember. A folyadékbevitel is rendkívül fontos. A LifeTilt-ről nem hallottam túl jókat.
2018. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
A lifetilt átverés azoknak akik lusták a fogyáshoz. Fogyni csak diétával és sporttal lehet.
2018. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
szia, van egy zsiregető pyruvate. en ezt szedem ehes sem vagyok.reggel eszek zabkasat. ma ebedre egy fél gyros rizzsel. ennyit ettem ma. van feherjeshakem, de ma mondjuk nem ittam.a kajat vissza kell fogni.futnod nem is szabadna ekkora súllyal!!!
2018. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Eddig minden ismerősöm visszahízott, aki a lifetiltes szektával akart fogyni. :/
2018. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Persze, hogy érdemes. :)

Én 28 kilót fogytam velük, utat mutatnak a helyes étkezésben, hogy mennyit és hogyan egyek. Több, mint egy éve tartom a súlyom és megtanultam, mi a jó táplálkozás alapja.

A táplálékkiegészítők segítik a fogyást, ezek nem olyanok, mint egy hasmenéses szűztea kapszula. Pyruvat One-t és Clat szedtem, a fehérjék is fincsik, a többi márkát nem bírtam meginni, pedig próbáltam sokat.

Végigcsináltam egy narancsbőr programot és Bakker, lefogyok progit is. :)

És nem utolsó sorban, mindig volt, aki segített nekem, ha valahol elakadtam.

Csak ajánlani tudom őket.

Aki lehúzza őket, az azért van, mert azt hitték, csodaszert vesznek, vagy mert irigyek Tamásra. :)

Remélem, segítettem. :)

2018. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Drága utolsó kommentelő. 😊Jelentem én is a lifetilttel fogytam,majd 30 kilót,amit már lassan egy éve tartok 😊Kérlek ne mondj véleményt szimpla irigységből olyan dologról,amit még nem próbáltál. 😊 Kedves kérdező 😊Bátran merem neked ajánlani a Bakker,lefogyok csoportot,ahol napi 16-18 órában segítenek neked,hogy sikeres legyen a fogyásod.Én próbáltam sok dolgot már,számoltam kalóriát,lusta dög sem vagyok,mozogtam,mégsem indult meg a fogyás.Én hiszek abban,és ezért máglyán is elégethettek,hogy a lifetilt és a bakker csoport nélkül ez nem ment volna.
2018. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
A kalóriaszámolás pedig önmagában nem elég, hiszen az sem jó, ha napi 2x eszel csak például keveset. Ezek óriási tévhitek. A Tiltnél szakemberek írják az étrendeket, teljesen egyénre szabva.
2018. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi,már nem utolsónak,hanem a hatóságnak szólt a kommentem első fele 😊 Utolsó kommentelő, gratulálok a sikeredhez 😊
2018. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!