Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mega daily one plus segít a...

Mega daily one plus segít a fogyásban?

Figyelt kérdés

#fogyás #zsírégetés #Mega dialy one plus
2018. febr. 27. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan tabletta, vagy bármilyen folyadék, lötty, ami segítene a fogyásban. Kalória deficittel tudsz fogyni. Táplálkozz egészségesen és sportolj sokat.
2018. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy sima vitaminkeszitmeny(mellesleg egyik legkobb ar/ertek aranyban). Megis mi alapjan varod,hogy fogyaszt?
2018. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem várom,csak hallottam valahonnan és nem értettem miért fogyasztana ezért írtam ki ide ezt a kérdést
2018. febr. 27. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be semmilyen reklámnak! Még nem találták fel azt a tablettát!


Ami segít, a nagyon nagyon sok mozgás, de tényleg sok, elfáradásig, izomlázig. Normális mennyiségű és minőségű reggeli, ebéd vacsora, de ezen a 3 alkalmon kívül semmi, csak tiszta víz, de az sok!

A minőség alatt bizonyos ételek mellőzését értem, mint például a hamburgerek, szörpök, energiaitalok, gyümölcsjoghurtok, édességek.


Mielőtt kinyitanád a hűtőszekrényt hogy nassolj egy kicsit, gondolj arra, hogy hogyan is étkezik egy állat? Végy példát róluk!

Először meg kell fognia az ebédjét. Aztán ha sikerült, eszik, ha nem akkor újra próbálkozik. Ez felel meg a sok mozgásnak. Ha fárasztó mozgás (nem egy-két karkörzés és kész, hanem amíg úgy nem érzed, hogy meg sem tudsz mozdulni, és ezután még 20 fekvőtámasz vagy 10 emelet lépcsőfutás, vagy 20km szobabicikli!) nélkül eszel, az mind rajtad marad, ehetsz bármilyen tablettát, csak a pénztárcádat fogyasztja.


A mozgással csak az a baj, hogy minél jobban elhíztál, annál nehezebb mozogni. Pedig más megoldás nincs. Minél előbb kezded a kemény mozgást, annál könyebb lesz megállítanod, visszafordítanod a hízást.

2018. márc. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!