Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Étvágycsökkentő?

Étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
33 éves anyuka vagyok.Sajnos túlsúlyos.125 kg.Már nagyon sok mindennel próbálkoztam , DE nem ment a fogyás.Igaz sokszor feladtam.Évente szoktam vérvételre menni a háziorvosomhoz. Eredményeim jók.A koleszterinem,és a húgysavam magas.Ő ajánlotta nekem a Mysimba tablettát.De azt mondta ő nem tudja felírni.Vagy valaki tudna ajánlani étvágy csökkentőt?Sajnos teákat nem bírom meginni.Olvastam a Pajzsmirigy+slim-ről. Valaki szedte?
2018. ápr. 19. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

semmiféle bogyót, és más étvágycsökkentő marhaságot ne szedj..


kalóriaszámolással többre mész.

úgy kellene évek alatt súlytvesztened, hogy ne éhezz. ehhez nyújt némi segítséget a kaloriabazis.hu


a korod/súlyodból ítélve 45 kg plusz lehet rajtad. ha heti 30 dekát fogysz éhezés nélkül(nem megszakítva a diétát)az három év kitartó figyelem, de megéri.

ha heti 50 dekát sikerül elvesztened, akkor az ideális súlyod, és alakod akár két éven belül is eléred.


sok sikert.


a tablettákat felejtsd el.a teákat is.(a cukrot, a lisztet, az alkoholt, a sütiket, tortákat, jó kövér pörkölteket nokedlivel, a bájglit, és az egyéb édességeket...de főleg a péksüteményeket)

2018. ápr. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Inkább krómot, ami stabilan tartja a vércukor szintedet. És ahogy az első írta, elhagyni a fehér lisztet, fehér cukrot. Kezdetben elég, ha a nyírfa cukorra térsz át. A lényeg, hogy folyamatosan csökkentsd az édességet, ehetsz, de a lényeg az édes ízről való leszokás (itt a gejl édességekre gondolok) Tarts meg néhány nassot. Túró-rudi, joghurt, egy kis müller csökkentett tejberízs. Mert azért hirtelen nem lehet elhagyni, mert az meg depresszióhoz vezet. Szóval mértékkel. Aztán szépen eljutsz odáig, hogy almás pitét is abszolút cukor nélkül csinálod és nem fogod kívánni az édes almát sem, csak a savanyút. Legalábbis nálam ez történt. A fehér lisztet is leváltottam, teljeskiőrlésüre, és ha az elején, nassra fájt a fogam, abból csináltam piskótatekercset, xilites gyümölcs lekvárral.


Étkezz naponta többször kis adagokat. És mozogj naponta többször keveset, hogy beinduljon az anyagcseréd. Az a lényeg, hogy mozgásban légy. Reggel egy beindító gyors séta 15 perces. Dél körül, lehet egy fél órás, este lefekvés előtt szintén 15 perces. Aztán majd váltogatod a reggeli legyen fél órás. Vagy kerékpározz. Aztán majd egyre jobban növeld a távot és az időt. Hétvégén egy nagy kirándulás 6-8 kilométer séta kezdésnek jó. Aztán iktass be úszó napot, jóga napot. A lényeg mindennap legyen mozgás többször. Én így fogytam le 20 kg és tartom. Ja és rengeteg víz. Én délelőtt 11-ig megiszok másfél liter vizet.

2018. ápr. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
ja és még azt elfelejtettem írni, tejcsoki helyett 80%-ék felettit eszem. Megemeli a szerotonin szintet, ami a jó hangulatért felelős és elég egy kocka belőle. Szóval nem kell mindenről lemondani, csak át kell csoportosítani a megfelelő kajákkal.
2018. ápr. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, ezeket nem ismerem amiker írtal. ami nekem bevalt a revex 16, és a pyruvate.

ezer termek közül amiket kipróbaltam, ez a kettő hatott.de az összetevőket olvasd el a neten.a vélemenyeket is elolvashatod.

2018. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!