Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Addict rippex 8-at probàlta...

Addict rippex 8-at probàlta màr valaki?

Figyelt kérdés

(Addict Rippex 8 rasberry ketones) zsîr ègető kapszula.

Ma vettem, vélemènyekre lennèk kivàncsi aki hasznàlta már vagy hasonlot.

Persze megfelelő ètkezès és rendszeres, napi szinű testmozgàs/eddzes mellett.



2018. ápr. 20. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor tanuljátok meg végre, hogy nincs zsírégető tabletta. Gratulálok, kidobtad feleslegesen a pénzed. Hihetetlen, hogy egyes emberek minden hülye maszlagot bevesznek és még költeni is képesek rá. Azt a pénzt inkább áldoztad volna egészséges, normális kajára, többet érnél el vele.
2018. ápr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van étrend és mozgás akkor úgyse fogsz semmi különbséget észre venni, max kevésbé leszel levert ha van benne koffein és talán kicsit elnyomja az étvágyad, ha van benne olyan összetevő. Olyanra ne is számíts, hogy diéta+mozgással lemegy heti 1 kiló, ha meg ezt szeded ezek mellé, akkor 1,5-2.



Rákerestem miez, nagyon szar. Kevés koffein, meg adagonkémnt 50mg l karnitin ami érne valamit. Én edzés elött szoktam 1 gr-t bevenni l karnitinből (1000 mg).

2018. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!