Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Phentermine 37.5 mg Kapszulát...

Phentermine 37.5 mg Kapszulát valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

Főként az érdekelne, hogy rendelt e már valaki, ha igen akkor honnan, (magányszemélytől, oldalon?). Van olyan jó, mint az adipex retard?


Nem a kérdésemhez kapcsolódó válaszadókra nem vagyok kíváncsi!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. jan. 9. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Phen 375 vagy Magnus? Az elsőszerintem átverés, az utóbbit rendeltem, mert adipexre nem volt pénzem. Egy oldalról , nem magánszemélytől. Sajnos a tesómnál van, mert külföldön éek, és nem merte ide postázni...:(
2018. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Sziasztok. A 2.at próbáltam én is,és tényleg jó. Csak pár szemet kaptam,de etvagyam semmi nem volt tőle.

A kérdésem hogy honnan tudok rendelni,ami megbízható oldal?

2018. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Nem rossz,de én inkább a sibutramine-t javasolnám ezek helyett.Sokkal erősebb és nincs olyan veszélyes mellékhatása.Nyilván a vérnyomásra,megfelelő mennyiségű vízre oda kell figyelni,mert komoly rosszullétet okozhat,de ez amiatt van,hogy felpörgeti a szervezetet rendesen.

Mindenképpen javasolnám oldalról rendelni eredeti hologramos csomagolásban.

Nem írok oldalt de ha rágugliztok akkor az elsők között kidob egy nagyon megbízható oldalt.

A koksz-ról nem érdemes rendelni,mert nem reagálnak,csak egy visszaigazoló email jön csomag nem és válasz email sem.

De a kövi oldal az nagyon jó,gyorsan és diszkréten postáznak.

2018. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mi az a kövi oldal???
2019. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
illetve melyik az?
2019. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ancsi41 válasza:

3/5 szia

privát üzenetet tudnál írni ,hogy honnan rendelted?

előre is köszönöm

2022. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!