Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Stella Zsírégető Krémgél...

Stella Zsírégető Krémgél Fahéjjal. Mik a tapasztalataitok? Hatásos valamennyire?

Figyelt kérdés
Vádlira kéne.
2010. jún. 15. 20:44
 1/5 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
ÉN nem ismerem, de pénzt nem adnék érte.
2010. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ne is szólj bele...
2010. jún. 16. 08:19
 3/5 anonim válasza:
Én használom, paprikakrémbe rakom, vagy egyéb zsirégető krémbe. Befoliázom, szaunanadrágot húzok rá, és igy megyek edzeni, kondizni. Több mint egy éve kezdtem, átlag heti 2x. Has-comb területeken. Nem tudom mi lenne ha nem használnám, de változás igazából nincsen... narancsbőröm elötte sem volt, most sincs, de a pocimon ugyanugy ott van egy kis zsirréteg. Nem tűnt el :( Ja, és a tusfürdőm házilag csinálom, abban is van fahéj, a stellás, azt mindennap használom.
2010. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. jún. 24. 13:28
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a fahéjas jó, fólia alá hát én nem tudom, csinéltam egyszer -3 cm, hogy rosszul mértem vagy tényleg nem tudom, mert nem hiszek az ilyenekbe!!:) Na hát utána kipróbáltam a papriká!! SOHA NEM AJÁNLANÁM SENKINEK! sosem éreztem még olyan fájdalmat, mintha nyúznának, és égett mit a veszedelem, persze fürdöttem rögtön, még jobban égett... 3 órát feküdtem így, hogy nem bitam megmozdulni és csak sírni tudtam torkom szakadtából... na hát azt nem tudom hogy ez csak rám hatot igy vagy mi van, mert sokan csinálják, pedig tényleg birom a fájdalmat, eddig legalábbis ezt hidtem!:)
2012. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!