Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Stella Zsírégető Krémgél...

Stella Zsírégető Krémgél Fahéjjal. Mik a tapasztalataitok? Hatásos valamennyire?

Figyelt kérdés

Vádlira kéne.

Köszi :)


2010. máj. 26. 13:39
1 2
 1/11 Böse ***** válasza:
Garantálhatom hogy átverés. A fogyás egyetlen módja a helyes diéta és a mozgás, aki mást állít az biztos hogy el akar adni valamit. Mellesleg sosem te döntöd el hogy honnan fogysz, vagy mindenhonnan vagy sehonnan.
2010. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, ennél több szót nem is érdemel ez az idiótaság.
2010. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megköszönném ha a kérdésre válaszolnátok. Tisztában vagyok a diétákkal, edzésekkel. Azokhoz céloztam a kérdést, akik kipróbálták.
2010. máj. 26. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem - én úgy érzem - használt hasra, neopen öv alá kentem edzés előtt, ami eleve segít megtörni a zsírréteget és így az könnyebben kiürül, ez még pluszban rásegített.


Hogy vádlin mennyire működik.. hát... Ha csak úgy natúr rákened, ne várj csodát. Nem tudom milyen a zsír-izom aránya a vádlidon, de ha sok a zsírszövet egy kis edzéssel - bicikli, futás, görkori!!!, ami a vádlira megy a zsír könnyen átalakul izommá és az mindjárt jobban mutat.


A vádli elég kényes kérdés, és nem feltétlen ajánlanám Neked ezt a krémet rá.

2010. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

14.32-nek csak gratulálni tudok!


"segít megtörni a zsírréteget és így az könnyebben kiürül, ez még pluszban rásegített."


Megtörni??? Mi van? :D :D Kiürül? Mi ürül ki? Tudod te, hogyan működik az emberi szervezet? A zsír nem törik meg... tudod mik a glikogén raktárak? Miért éget zsírt a szervezet? Mikor nyúl a szervezet a zsírraktárakhoz?


Megtörik... anyám...


Meg ez is:


"a zsír könnyen átalakul izommá és az mindjárt jobban mutat."


Istenem... a zsírból nem lesz izom!!! A sz@rból sem lesz arany!

Tudod ha veszel a boltban 100 forintért csokit, akkor a pénz nem átalakul csokivá, hanem a pénzt odaadod a csokiért!!!

A zsírt le lehet adni, meg fel lehet szedni... ahogy az izmot is... egyikből sem lesz a másik, nem alakulnak át...


Komolyan ha valaki ennyire analfabéta a témához, akkor minek ír?


Kérdezőnek... tudod lehet, hogy te olyanokat keresel akik tapasztalatból beszélnek, viszont ha autószerelő vagyok, nem kell kipróbálnom, hogy ha vizet öntök a tankba, akkor vajon működik-e az autó!!!


Mint dietetikus személyi edző írom, hogy ZSÍRÉGETŐ KRÉM nincs! Nincs semmi amit ha magadra kensz, LEÉG a zsír... A zsír ugyanis nem ég... nem így működünk... a kocsimat is kenegethetem, nem fog kifogyni a tankból a benzin! Be kell indítani a motort, hogy elégjen... a test is ilyen, az izmoknak kell ahhoz dolgozni, hogy a zsír lemenjen, vagy legalábbis kalóriadeficitet kell elérni... Mozgás, és helyes táplálkozás, ez van... más nincs.

2010. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tanulhatnál indulatkezelést.
2010. máj. 27. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a tanulatlan dilettáns:-)

Ugyan nem vagyok dietetikus személyi edző, és lehet a megfogalmazásom sem volt hibátlan, de azért lesd meg ezt a linket:

[link]


A krémmel együtt használva nekem sokkal szebbé tette a bőrömet és feszesebb lett, persze ehhez a torna is biztosan hozzájárul, de én hiszem, hogy ez is használt. És még valami, ugyan nem vagyok dietetikus személyi edző, de...:-)

Ha mozgással elégetem/eltüntetem, felhasználom, energiává teszem/ az adott zsírszövetet, és az ebből nyert energián az izmaimat edzem, és azok fejlődnek, akkor a zsír lett izommá, kisebb költői túlzással, nem...?:-)

Na mind1, ha olyan mozgást választasz, ami igénybe veszi a vádlidat, szerintem szép eredményt érhetsz el - persze a megfelelő diéta mellett;-)

2010. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket:) Amúgy teljesen rendben volt a megfogalmazásod csak egyesek szeretnek bunkózni.:)
2010. máj. 28. 08:24
 9/11 anonim ***** válasza:

21.58 neked még lesznek gondjaid az életben, ha úgy gondolod, hogy egy noname webáruház leírása egy idióta termékről autentikus forrás... Nem annak van igaza akinek ez a szakmája, és tudja mi és hogyan működik, hanem egy webshopnak akinek érdeke eladni ezt a sz@rt... Eleve az a webshop aki ilyet árul, már meg is bukott mindenféle korrekt hozzáállásból.


Ami meg a zsírból izom dolgot illeti, még mindig butaságot írsz... ha a szervezeted felhasználja a zsírraktárakban található zsírt, abból még mindig nem épül izom. Sőt, amelyik mozgás zsírt éget, az 99%-ban nem épít izmot... Zsírt leadni aerob jellegű mozgásformákkal lehet (bringa, futás) izmot felszedni meg súlyzós edzéssel... És az izom a bevitt fehérjéktől épül, tehát még távolról sem, átvitt értelemben sem, kis költői túlzással sem mondható, hogy a zsírból lesz izom... közük nincs egymáshoz! :)

2010. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Én sem hiszek a csodaszerekben. Edzés és kajára figyelés, ebben áll a nagy titok. Én mezei módon magamra kenem (comb-fenék-has) ezt a krémet egy-egy spinning edzés előtt, és igen, vááá, lehet rám köveket dobálni, még jól be is tekerem magam folpakkal!:) Azt gondolom, hogy ahol jobban izzadok, ott hatákonyabb az anyagcsere. Tapasztalataim alapján sokkal kellemesebb a tapintása a bőrömnek, és még a narancsbőröm is elviselhetőbb lett (nem beszélve a centikben mért csökkenéssel)! És edzés után még beülök az infraszaunába 30-40 percre. Szóval nekem bejön, én használom. Nem ettől várom a csodát, de szeretném azt hinni, hogy ez segít! És ugye agyban dől el…

;)

2011. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!