Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Életmód váltás +étvágycsökkentő?

Életmód váltás +étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni öntől.33 éves túlsúlyos anyuka vagyok.164cm 128 kg.Labor eredményem jó.A háziorvosom csak ajánlott egy gyógyszert ,viszont nem tudja felírni.Misymba.Ennyivel lezárta.Két műszakba dolgozok./takarítok/.Biciklivel járok dolgozni.Tornázni nem tudok mert fáj mind a két térdem.Lisztet,cukrot le cseréltem 2 hónapja ,de egy dkg--ot sem fogytam :( Valaki tudna nekem valami étvágycsökkentőt ajánlani+étrendet?
2018. jún. 29. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok mást írni, mint hogy legyen egy kerete önnek, és azon belül maradjon.

Mérje le, hogy mennyit fogyaszt átlagosan egy nap!

Ha mondjuk ez az összeg 2000 kcal akkor, csökkentse az adagot 1500ra, és így fog fogyni.

Az hogy mit eszik az már egészen más kérdés, hogy az mennyire egészséges de ez az alapja a fogyásnak, konkrétan diétás étrendet nem tudok írni, ahhoz dietikus kell.

A mozgása szerintem elegendő önnek.

Az egészséges ételek alapja a gyümölcs, zöldség alapú étrend.

Ennyi a nagyon alapja a dolgoknak remélem segítettem válaszokkal!

2018. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez amit felírt 40 ezer ft...

zöldséget gyümölcsöt kellene enni. étvágycsökkentő ami nekem bevállt. az egyik rossmannban lehet kapni.

[link]

ez elveszi az etvagyat, reggel és napközben szedek egyet, éhes sem vagyok.én húst egyatalan nem eszem.reggelre zabkasa, utana napközben salatat eszem, meg feherje shaket iszom.lehet enni lecsót is csirkével, kis adag rizst csirkével.főtt kuszkuszt, csirkevel, töltött gomba, reggelire lehet tojast, vagy gümölcsturmixot...lehet nyugodtan napi 5 ször is enni, de keveset.salataból barmennyi ehet, banant ne egyen.

van még egy erősebb zsiregető a revex 16, de ezt csak akkor szedje, ha nem magas a vérnyomása.ez dragabb 7-8 ezer ft körül.

2018. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!