Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit szedjek (és egyek), hogy...

Mit szedjek (és egyek), hogy lefogyjak 2 hét alatt kb.4 kilót?

Figyelt kérdés
Borzasztóan meglátszik a hasamon, hogy visszahíztam a 4 kilót, amit 2 hónap alatt sikerült egykor leadnom. Ilyen dagadtan nem akarok emberek közé sem menni, elmegy az életkedvem is. Tudtok javasolni valami hatásos étvágycsökkentőt, hogy lemenjen a hasam 2 hét alatt?
2018. júl. 6. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Akkor bejön.
2018. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

Zöldséget csirkehússal.

Én úgy fogytam le, hogy halat/csirkehúst ettem felváltva, mindig másmilyen nyers zöldséggel. Napi 3x(reggel 7 délben és este 5) annyit, hogy összesen 600kcal legyen az egész nap. Ehetsz többet is, de akkor lassabban fogysz.

Mellé nem árt a mozgás, én nem sportolok, csak otthon csinálok felüléseket meg guggolásokat, ettől szebb lesz az alakod.

Étvágycsökkentőt ln nem ismerek, ez inkább akaraton múlik, ha van akaratod, akkor lemegy az étvágyad:)

2018. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a helyedben nekem is elmenne az életkedvem.
2018. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha semmit nem eszel, akkor is esélyes, hogy nem fogsz ennyit fogyni zsírból. Én életmódot váltanék, fogynék 2 kilót, a többiek úgysem veszik észre a maradék kettőt, de lemenne az is.

Az életmódot megtartanám, nem híznék vissza és ha lehet, kezelném a testképzavaromat, de legalábbis a hibás terminológiámat s hozzáállásomat. +4 kg nem dagadt, de az enyhe kövérségtől is roppant messze van. Pici felesleg, ami persze akár ronda is lehet, ha egyetlen területre ugrik fel. Ha ennyire kiakaszt 4 kiló, máskor az első jelnél fogd vissza magad.

2018. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha versenyre mennél és azért kell akkor szénhidrát, folyadék csökkentés, kell.

Ha valóban fogyni szeretnél akkor egyél 1500 kalóriát és le fogsz fogyni, mozogj mellette és tuti lesz a siker, a másik kettőt pedig a kövi két hétben.

De ha nem sikerül akkor se koplalj, mert csak hizol tőle.

Remélem sikerülni fog, de legyél türelmes, nem két hét alatt szedtél fel 4 kgt.

2018. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!