Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit tehetnék hogy lefogyjak?

Mit tehetnék hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok (L) és 10 kg-ot szeretnék kb. leadni.

Az ezzel csak a gond, hogy anyukám főz mindenféle egészségtelent, én pedig nem is az, hogy nem tudok főzni, hanem ő ugye főz nekem azt kell megenni. :D Eddig nem is volt baj de 70 kg-ra felhíztam az évek alatt és leadnék magamról. Kérdéseim:

Milyen ételt fogyasszak és milyen mennyiségben?

Mit sportoljak? (edzőterem nincs a városban)

Leginkább combról és hasról fogynék.

Valaki tud segíteni? :)



2014. okt. 21. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a híradóból úgy értesültem, hogy már egy éve, hogy minden nap van testnevelés óra az iskolákban. Ez nincs így?


Milyen magas vagy?

2014. okt. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

semmit ne változtass az étrendeden, de sportolj többet.. Gyönyörűen le fog fogyasztani..


Amúgy ha az étrendeden mégis akarsz változtatni, akkor csupán egyél kevesebbet anyu főztjéből...

2014. okt. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mozgasd a fejed előbb jobbra, aztán balra. Ismételd meg valahányszor étellel kínálnak.
2014. okt. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom eleg nagy lany vagy mar ahhoz, hogy magadnak szedj :)


Csokkentsd le a koretek mennyiseget, egyel sokkal kevesebb rizst, tesztat, krumplit, amikor csak tudod, egyel helyette pl. parolt brokkolit, salatat. Ezeket magadnak is el tudod kesziteni. A husok mehetnek tovabbra is, fo szabaly az hogy a szenhidratokat csokkentsd le radikalisan. Kenyeret, pekarut is elhagyhatod. Sutiket ertelemszeruen.


Sportolasnak elso korben futast, kerekparozast lehet valasztani, esetleg keresni valami jo kis youtube-os aerobic videot. De ovatosan a kezdessel: gondolom a 70 kiloddal nem vagy valami sportos, ezert fokozatosan csinald. Akar a gyors gyaloglas is megteszi. Csinald olyan sokszor ahanyszor csak tudod egy heten, de heti 4-5 alkalom mindenkeppen legyen meg, alkalmankent min. 45 perc, de lehet egy ora is. De nem baj ha ide csak fokozatosan tudsz eljutni, ha fel ev mulva fog sikerulni, akkor sincs semmi baj, a lenyeg hogy csinald.


Hogy honnan fogsz fogyni, azt nem lehet elore megmondani, a szervezeted fogja szabalyozni.


Gondolom a csaladod is el van hizva, ezert szamits eleg nagy ellenallasra, amikor valtoztatni akarsz az eletmododon. Egyreszt egy csomo ember el sem tudja kepzelni milyen az elet jo magyaros zabalasok nelkul, masreszt azzal nyugtatja sajat magat, hogy ugysem lehet semmit sem tenni. Ezeket fogod te megcafolni, az ellenallas pedig azonnal jelentkezni fog, de ne torodj vele. Ezzel nem artasz senkinek, csak te szeretnel egeszsegesebb es boldogabb lenni. Hogy ok mit csinalnak az az o dolguk, ez pedig a tied.


Ha van meg kerdesed, tedd fel batran.

2014. okt. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon, de nagyon köszönöm a segítséget!!

Fokozatosan kezdem, ez nagyon jó ötlet. Előbb-utóbb belerázódom és fogyok picit.:-)

2014. okt. 22. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Étvágycsökkentővel nem próbálkoztál?
2014. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, mivel nem szeretnék mindenféle szart összeszedni utána egy életen át szenvedni miatta. :-)
2014. okt. 23. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
jól van és a hoodia természetes kaktuszkivonatot akartam javasolni, de bocs, nem akartam én rosszat tancásolni.
2014. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!