Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha alufóliát tekerek a hasamra...

Ha alufóliát tekerek a hasamra az zsíréhető hatást keltene?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2018. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
68%
Mitől keltene? Ezt hol hallottad?
2018. aug. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát persze. Anyád is így süti a húst,aztán milyen szépen kisül a husi zsírja. Tekerd csak körbe magad alufóliával,aztán uzsgyi be a sütőbe...
2018. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
NEM! Majd ha lefutsz 5 kilómétert, na az zsírégető!
2018. aug. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Jesszus... akkor sztd nem öltözne mindenki robotnak?:DD

Folpackra gondolsz? Elvileg az, ha bekened magad vmi csípőspaprikás krémmel (speciális) bekened magad, és úgy tekered körbe, segít kicsit, de csak ha rámozogsz valamit, magától ne várj csodát.

2018. aug. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Én szoktam úgy elmenni sportolni,kerékpàrozni,hogy betekerem a hasam frissentartò fòliàval. A sport végén,amikor leszedem magamròl,ömlik ki a vìz,meg csurgatni lehet belõle a nedvességet. Nekem bevàlt. Egyébként ugyanezen az elven,gyògyàszati boltokban lehet kapni tépõzàras gumiövet,ami ugyanezt a célt szolgàlja.
2018. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Attól még hogy jobban izzadsz, mert bebugyolálod magad fóliába nem lesz kevesebb zsír a hasadon.
2018. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

6-os vagyok :) Csak jòt röhögök ezen,hogy lepontoztatok ,de akkor is ez a mòdszer nagyban hozzàsegìtett,hogy 15 kg-ot leadtam ;) Kipròbàltam fòlia nélkül is,akkor a fogyàs sokkal lassabb volt.


Bip bip ...kedves robottàrsaim bip bip :D

2018. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Esetleg akkor leírnád kedves bip bup hogy ha több vizet veszít a szervezeted az miért jár zsírégető hatással? Mert amiket eddig olvastam tudományos cikkek eléggé egybehangzóan azt állítják, hogy hiába mutat a mérleg kevesebbet csak vizet vesztesz ezzel, zsírt nem. A mérleg kevesebbet mutat de a háj ugyanúgy ott marad, úgyhogy sok értelme nincs ezért fóliázni.
2018. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy szóval nem írtam,hogy zsírégetõ hatàssal jàrna.TESTSÙLYCSÖKKENÉSSEL viszont jàr.Kis segítség gyanànt írtam azoknak ,akik nehezen adnak le...és gyorsan jobban akarnak kinézni,hisz itt a strandszezon.
2018. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!