Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az intensetes fogyasztószerekr...

Az intensetes fogyasztószerekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az intenset hatalmas csoport rengeteg emberrel, nagyon sok sikersztorival. Szerintetek így megbízható az amit a webshopban írnak a tablettáikról vagy ez nekik csak plusz bevétel? Tudom hogy edzés nélkül semmit nem ér viszont én nem azt a diétát és edzést követem már, ennek ellenére ezek megvannak csak nem pont az. Szóval szerintetek ezek a tabletták érnek valamit vagy ugyan olyanok mint a többi? Ha valaki használta már és úgy mond tapasztalatot azt duplán megköszönöm. :D
2018. aug. 16. 17:34
 1/1 anonim válasza:

Ezek az étrend-kiegészítők ugyan úgy megtalálható akármelyik fitnesz boltba nem akarok márkákat irni. Hatásosak hiszen ezért vannak kitalálva nem varázs szerek de nagyban hozzájárulnak az egészséges fogyáshoz, védik az izmokat stb..

De nem attól jó hogy az intensetrol vetted ha olcsóbban találsz pl. Cla a scitecnél akkor nyugodtan azt is megveheted.

2018. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!