Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Gyakori kérdéseken láttam egy...

Gyakori kérdéseken láttam egy hírdetést amiben az volt, hogy egy különleges gyümölcsel heti 20 kilót fogyhatok, valakinek bevált?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja , havi 20 sem lenne igaz , aki sokat fogy az rengeteget edz és alig eszik vagy betegség éri . Ez van.
2018. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csalók hirdetését is beveszik, Kérdező. A pénznek nincs szaga.
2018. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A zsír sem képződik villámként heti 10 kgt sem hízik senki . Oda vissza idő kell fokozat hogy történjen valami .
2018. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akármit eszel vagy nem eszel, heti 2 kilónál több nem fog lemenni mozgás nélkül, hacsak nem eleve hatalmas a kalóriaigényed vagy valami extrém helyzetről van szó (pl. kiraknak meztelenül kemény fagyba, az több kalóriát éget. esetleg maxig csapolják a véredet, az is veszteség).


Honnan okozna egy gyümölcs misztikusan napi 3000 kcal deficitet? Nyilván hülyeség, csak nem értem, hogyan hiheti el ezt bárki. OK, hogy tudatlan, álmodozó kövér emberekkel van tele a világ, de ez azért már orbitális baromság...

2018. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a képen meg igazi unikornis van. Te már láttál egyet?


[link]

2018. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer pajzsmirigy gyulladásom volt, szinte semmit nem tudtam enni. Egy hónap alatt fogytam 10 kg-t.

Napi kevés, de rendszeres testmozgással és az evésre való odafigyeléssel, három hónap alatt fogytam 9 kg-t.

A 90 napos diétával az első héten 4 kg-t, a többi fokozatosan ment le, a végére összesen 9 kg-ot fogytam.

(Sajnos mindig visszajött utána.)

Nem reális a heti 20 kg fogyás és veszélyes is.

2018. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
A végtagok levágása a fogyás egyik hatékony módja. Csak közben rokkanttá válsz, szerintem nem éri meg.
2018. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 maoriérzések válasza:
Ilyen nincs,max.a kukorica(gránát),de az nem gyümölcs
2018. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én mikor láttam ezt a f@xságot biztos voltam benne, hogy ember nincs a fökdön aki ezt elhiszi, de komolyan?!? Heti 20kgt??? Max tényleg amputációival :D
2018. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Évekig kilóra pontosan tartottam a súlyomat. Az utóbbi egy hónapban minden fogyási szándék nélkül fogytam 4 kilót. Az étvágyam meg megnőtt, és nem fogtam vissza magam, zabáltam. Most aggódom, ez a fogyás nem-e valamilyen betegség előjele.


Ami a hirdetett gyümölcsöt illetei, fogyaszthat. Csak annyit kell belőle venni, hogy ne maradjon más kajára pénzed.

Feltalálhatnák már a hiszékenység elleni gyógyszert! Bár lehet, hogy gyorsan felvásárolnák szabadalmat a hiszékenységből meggazdagodó széhámosok, nehogy valaki elkezdje gyártani.

Ha igazán fogyni akarsz, egyik nap áss egy köbméteres gödröt, másnap meg temesd be. Csináld ezt néhány hónapig, meglátod, fogyni fogsz!

2018. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!