Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöld tea kapszula?

Zöld tea kapszula?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a diétám mellé (amely mozgásból is áll) szeretnék elkezdeni zöld tea kapszulát szedni, mert sok jót olvastam róla, viszont rengeteg fajta van. Tudnátok segíteni mi alapján vegyek? Vélemények kinek melyik jött be?
2019. febr. 7. 13:49
 1/4 anonim válasza:
51%

Ez sima hashajtó!

Olcsóbb, ha veszel hashajtót a patikában.

2019. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg hashajtó, ezáltal vízhajtó is. Nem túl egészséges a tartós szedése. Szerintem ha működik a diétád akkor inkább hanyagold.
2019. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Zöld tea hatásait akarod magadon érezni akkor vegyél minőségi szálas teákat és fogyasz azt. Eleve egy jó ízélmény édesítők, cukor és méz nélkül. Valahogy nálam még a hangulatom is feldobja.
2019. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson! Pont ma láttam egy műsort, amiben egy férfi történetét mutatták be, hogy milyen károkat okozott neki. Sok jót olvasott róla, ezért az egészségének javításának érdekében úgy döntött, hogy kipróbálja. Pár hónap után májkárosodással kórházba került és szerencséje volt, habár csak napjai voltak hátra,de találtak neki májat. Lehet még új vesére is szüksége lesz, ugyanis az is károsodott.


Felejtsetek el minden ilyen mű cuccot!


Igyál helyette naponta egy csésze jó minőségű zöld teát, de semmiképp sem többet!

2019. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!