Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hány dobozzal vegyek a Chocola...

Hány dobozzal vegyek a Chocolate Lite-ból hogy leadjak 24 kg?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 09:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem, kalóriabázis, evés és mozgás. Ezzel fogyok. Tehát eszem. Te írtad, hogy aki evéssel fogy, az hülye. Vagy fogalmazz normálisan, ha másra gondolsz.
2019. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Vegyél egy dobozzal, és próbáld ki, hátha amolyan placebóként használ. Nekem nagyjából rendben van a súlyom, de néha van egy-egy időszakom, mikor mérhetetlenül sokat nasizok, és ez meglátszik a tükörben és a mérlegen is. Ilyenkor szoktam venni egy doboz ilyen bogyót (összesen kétszer fordult ilyen elő, nem kéthavonta). Nem a6zért, mert lehet tőle fogyni, hanem mert rá van írva, hogy nem helyettesíti a megfelelő táplálkozást és mozgást. És nekem ez elég ahhoz, hogy amig szedem a bogyót, ne nasizzak, mert akkor "biztosan nem is fog hatni". És mire elfogy a bogyó, már rendben is van az alakom. Tisztában vagyok vele, hogy a nem-nasizás az oka, de a bogyóval sokkal könnyebben állom meg, hogy ne nasizzak.

Vegyél egy dobozzal, aztán meglátod, mire elfogy, hogy van e változás. Ha van, és úgy érzed, jobb neked attól, hogy szeded, hát szedd tovább, gondolom, ártani nem fog. Csak legyél tisztában azért vele, hogy nem ettől fogysz, és figyelj oda a kajára meg a mozgásra.

2019. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Rettentő mód tud idegesíteni amikor ezt valaki így írja le...

HELYESEN: 24 KG-OT

2019. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Növessz agyat első körben
2019. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0 dobozzal. Más kérdés?
2019. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!