Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hydroxycut Hardcore next gen...

Hydroxycut Hardcore next gen kapcsán kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Sziasztok őszinte leszek... 20kg plusz van rajtam... KIS GYEREK mellet... szóval tegnap vettünk és most próbálok ez mellet itthon kardio mozgást végezni... lehet ezzel a "bogyoval" fogyni?

2019. márc. 5. 11:51
 1/9 Laylah ***** válasza:

Nem kell mentegetőzni, hogy gyerek mellett vagy nem gyerek mellett. Nem elhanyagolható szempont, de ne használd magyarázatra, védekezésre.

Ahogy olvasom, lényegében ez a cuccc a termogenezissel játszik, azaz megemeli a testhődet, ami energiát igényel. Nos, emellé nem tudom, oda van-e írva, hogy nem ehetsz többet mint eddig és nem öltözhetsz olyan melegen sem, mint eddig, mert akkor semmit sem ér az egész. A megemelkedett testhő miatt szobahőmérsékleten meleged lesz, de hidegebb időben meg fogsz fagyni. Ha jobban felöltözöl, hogy még így se fázz, akkor a bogyó lényege elvész. Ugyanígy, ha az erre (véleményem szerint feleslegesen) elhasznált energiát pótolni akarod, azaz ennyivel többet eszel, akkor sincs értelme.

Aminek viszont van, az az immunerősítés. Szerezz be egy jobb multivitamin-készítményt és szedd rendesen. Emellett a cucc mellett sokkal könnyebben fogsz megfázni, mint egyébként.

2019. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Laylah ***** válasza:

javítok:

nem ehetsz többet mint eddig és nem öltözhetsz melegebben sem, csak mint eddig, mert különben semmit sem ér az egész.

2019. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

KIS GYEREK meg nagy gyerek mellett, 41 évesen már 8kgt fogytam, bogyó nélkül.

Kalóriát számolok, minden délben mikor elalszik a kicsi, tornázok 40-50 percet.

Ez fontosabb mint a mosogatás stb. Az megvár.

Külön főzök magamnak. A családnak is főzök.

Ha fogyni szeretnél és nincs egészségügyi kockázat, kezd el számolni a kalóriát és mozogj.


Nem kell semmiféle bogyó. Akarat meg fontossági sorrend.


Tényleg segítő szándékkal írom ezt. Meg lehet csinálni.

2019. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Akkor olvasd újra!!!! Kardiozom itthon... nem egy két hónapja és nem 10-20 percet a kilók igyis megálltak.. az étrend meg szénhidrát csökkentett fehér Liszt mentes.... szóval nem fogok mástól elnézést kérni azért mert venni mertem tablettát... első.... mikor bevettem utána egy órával kezdett verni a viz de ugyan úgy oltozkodom 😅
2019. márc. 6. 07:10
 5/9 Laylah ***** válasza:

Mint mondtam, bent, szobahőmérsékleten nem lesz gond, de talán már kint sem, annyira hideg nincs. Úgy vedd, mintha lázas lennél, a testhőmérsékleted magasabb lett tőle, tehát hamarabb fogsz kezdeni fázni, mint egyébként (pl. eddig 10 foking nem fáztál, de most már 12 foknál igen). Véleményem szerint az állandóan, mesterségesen magasan tartott testhő nem jó a szervezetnek, nem hiába viszik az embereket nem múló láz esetén kórházba. De te tudod.

Ch csökkentett meg lisztmentes étrend... semmi hatása nincs a fogyásodra, max a közérzetedre, egészségedre. De a fogyásra magára nincs. Letoltad a 3-ast, pedig én igazat adok neki, én is könnyű fizikai munka mellett (külföld, szobalány), kalóriaszámlálással fogytam 34 kilót, pedig én nem is edzettem mellette azon kívül, hogy néha eljártam úszni fél-egy órácskát, azt sem keményen komolyan edzve.

Szerintem ha ennyire nehezen megy, akkor érdemes első körben kiszámolnod, hogy egy nap ténylegesen mennyi kalóriát viszel be. Leginkább a MyFitnessPal programot javaslom, de az angol nyelvű, ha mindenképp magyar kell, akkor megteszi a kalóriabázis is, de azt nem javaslom senkinek, nagyon sok a pontatlanság benne. Szóval egyél úgy mint szoktál, de írogasd be, miből mennyit ettél, valamint ide tartoznak azok az italok is, amik nem ízesítetlen ásvány- vagy csapvizek. Ezt csináld 3-5 napig, és meglátod, hogy valószínűleg a bevitt kalóriákkal van a gond. Fogyáshoz 1300-1400 kcal lenne ajánlott (1200 a minimum, de ez csak az alacsony és amúgy is vékony embereknek van). Próbáld ki az alacsonyabb kalóriamennyiséggel is. Ha úgy sem tudsz fogyni, akkor vagy elcsalsz egy rakat kalóriát (lásd italok), vagy pedig orvoshoz kellene menned kivizsgálásra, mert biztos, hogy szervi oka van.

2019. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Az lehetséges hogy túl kevés volt a szervezetnek a bevitt tápanyag és raktározni kezdett?? Jo ideje mondhatni nincs éhség érzetem így nappal csak csipegettem keveset vacsira meg egy normál adagot ettem... úgy halottam ez is okozhat fogyast mert úgy mond vészhelyzetet fúj a szervezet
2019. márc. 6. 11:00
 7/9 Laylah ***** válasza:

Lehetséges, hogy túl keveset ettél, és a megnövelt bevitel raktározódni kezdett, de ez nagyon ritka, ráadásul ha túl keveset eszel, akkor nem egészségesen, de fogysz. Te nem fogytál, ergo biztosan nem ettél túl keveset. Egy normál adag vacsora 4-500 kcal körül lehet alaphangon (bár attól függ, mit eszel, nem attól, hogy mennyit), viszont az sem mindegy, napközben mit és mennyit csipegetsz. El sem tudod képzelni, amíg utána nem számolsz, hogy egyes ártalmatlannak tűnő ételekben mennyi kalória van, különösen az öntetekben, szószokban. Kolléganőmet néztem tegnapelőtt, hogy bár a normál, rendelt ebéd felét eszi csak meg, ami valami rántott hús krumplival, mellé hoz magának egy kis maréknyi salátakeveréket, eddig oké... aztán nyakon önti egy fél tasaknyi ezersziget öntettel. Nem tűnik soknak, de pont múlt héten vettem és használtam én is, az a fél tasaknyi öntet 90 kcal. Aki diétázik, annak nem mindegy, mire megy el az a 90 kcal, az egy kanálnyi öntetre, vagy kijön belőle egy egész alma, vagy egy kisebb banán, vagy egy doboz natúr joghurt, zöldségekből rengeteg, amik mind jobban telítenek, mint egy kis öntet (bár tény, hogy a saláta nem lesz finomabb tőlük :D ). Megelőzöm a kérdést, én tortillába használtam.

Továbbra is azt mondom, hogy ne a szemednek higgy, hanem a számoknak. Kezdd el vezetni a kalóriákat, különben sosem fogod átlátni, hol megy el az egész.

Ha érdekel, mondjuk ha nem, akkor is leírom :D , a tortillám 336 kcal: 1 db Azteca tortilla-lap (216 kcal), 50g Pántlika salátakeverék (20 kcal), 50g Delko pulykamellsonka (Metroban kapható, Valdor termék) (50 kcal), 4 db mini laktózmentes Szarvasi mozzarellagolyó (33 kcal), valamint 20g Blue Dragon sweet chili szósz (Tescoban kapható, én imádom) (17 kcal).

2019. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oooh az oké de még akkor jött fel a 20kg mikor nem volt megemelve a bevitel... ezért is fura...
2019. márc. 7. 15:31
 9/9 Laylah ***** válasza:
Akkor vagy alapból sokat ettél tudtodon kívül, vagy hormonális a dolog. Továbbra is azt mondom, számolgass, vezesd egy-két hétig, ha nincs változás, akkor irány a doki!
2019. márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!