Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Fogyasztószerek

A kérdés

Ez mitől lehet?

Már csak 2.5 kg hiányzott a célomig, és úgy voltam vele, hogy még a héten túl akarok lenni rajta, úgyhogy a következőt csináltam:

Kedden 800 kalóriát ettem, másnapra lement fél kg. Utána egy napig semmit, újabb fél. Aztán 500 körül ettem, másnapra 1 kg lement, az utolsó 0.5 viszont sehogy sem akar, hiába ettem azóta tegnap 700 kcal körül, előtte pedig 500 :/

Annyira idegesít az a 0.5 kg, mit csináljak, hogy pár nap alatt lemenjen?

Tudom, nem kéne ennyire a számokra fókuszálni, de egyszerűen bántja a szemem

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, fogyókúra, diéta, étkezés, böjt, koplalás, súly, célsúly, cél

ápr. 7. 20:19  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Bocsánat, "kalóriaszámlálás" kategóriába akartam írni

# 1/6Időpont ápr. 7. 20:20 Privát üzenet
Nem kellett volna ekkora sebességre kapcsolnod. A szervezetedet valószínűleg derült égből villámcsapásként érte ez a koplalás, és most raktároz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 7. 20:53 Privát üzenet
ugye tudod, hogy ez a szám tuti nem zsírból ment le pár nap alatt? jó eséllyel a napi folyadékingadozás, némi izomvesztéssel. teljesen hülyeség ennyire a számokkal törődnöd, a tükröt nézd.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 7. 21:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#3 Zsír és izom, ha víz lenne, nem ment volna le 2-3 cm a combomból és a derekamból is

# 4/6Időpont ápr. 8. 16:28 Privát üzenet
Hát ha tényleg úgy csináltad ahogy le van írva akkor jó hülye lehetsz már bocs. Kb három nap alatt ettél annyit amennyit egy nap alatt kellett volna és a szervezeted gondolom raktározni kezdett. Egyébként KIZÁRT hogy ami ezalatt a pár nap alatt lement az zsírból ment le

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 8. 17:56 Privát üzenet

Menj el vért adni. Fél kiló fogyás 15 perc alatt!

Ha csak szép számokat szeretnél látni a mérlegen egy napig, akkor kevesebbet igyál, ne egyél semmi sósat és pisilés után mérd. De ez csak játék a kilókkal és abszolút egészségtelen! Egyszer megcsinálhatod, ha téged ez motivál, meg tudom érteni :-) Persze ne véradás előtt, azelőtt mindenképp inni kell, sokat.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 8. 20:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!