Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lifetiltes csomagtól ( HCA,...

Lifetiltes csomagtól ( HCA, One, CLA ) volt valakinek mellékhatása?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el, a fejem fáj, és a hasam is megy. Nem tudom, hogy van e hozzá köze, vagy csak még új a szervezetemnek? Volt már valakinek hasonló mellékhatása?
2019. júl. 9. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

“Nem tudom, hogy van e hozzá köze, vagy csak még új a szervezetemnek?“


De hát ugyanazt jelenti. Ha azért fáj a fejed és megy a hasad, mert új ez a sok (drága szar) szuper kiegészítő a szervezetednek, akkor is az új cuccoktól van ez. Egyébként nyilván ettől van, de ezt nem fogja senki beismerni, ha már kidobott egy csomó pénzt rá..

2019. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
66%
Hugom is szedte, rosszul volt tole, brutalis fejfajasa lett. En is gondolkoztam nem reg rajta, hogy kiprobalom, mert sok embernek segit, de rengetegnek artott is ilyen mellekhatasokkal, csak persze olyankor a kedves kis moderatorok meg Tomi sz.rra oltjak a velemeny irot, olyat is lattam, hogy kitoroltek a negativ velemenyeket. De altalaban csapatostul ugranak neki, inkabb az iroja torli sajat maga es csendben marad.
2019. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Sot.. volt az elejen olyan is, hogy minden aron szedetni akarta szoptato anyukakkal is, aztan persze mar a gyereken is kijottek a mellekhatasok, akart Tomi csinalni egy tesztet, hogy megvizsgaltassa az anyatejet, milyen anyagok kerulnek bele a termekekbol, arthatnak-e ezek a babanak, de vegul nagy kuss lett rola, nem lett belole semmi, pedig mar osszegyujtotte az anyukakat. Nekem ezek eleg gyanusak. Ezek mellett sem itelem el aki szedi, en is lehet, hogy kiprobalom hamarosan, mert minden ember mas, lehet valakinek ez, valakinek meg az valik be.
2019. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

A legnagyobb jóindulattal és segítő szándékkal írom, akinek van esze, az el sem gondolkodik a LifeTilten. Egy inkompetens, féleszű, hormonzavaros majom pénztárcafogyasztó terméke.

Ha feltétlenül ragaszkodtok a diéta és a sport mellé étrendkiegészítőkhöz, akkor vannak valódi márkák valódi sportolóknak, mint pl. a Scitec vagy a Biotech, ezerszer minőségibb, megbízhatóbb és olcsóbb is, mint Mikropénisz Tomi fűrészporral bekevert szemete.

2019. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

71% Ezt akartam írni. Minap láttam a Blaha téren az óriás molinót, lifetilt reklámmal. Hogy a nőkért dolgoznak. Ezért kerestem megint itt rá.

Én még a blog.hu korszakából ismerem a srácot, konkrétan erősen nőgyűlölő bejegyzéseket írt. Számomra elképesztő, hogy nők erre vevők.

Egy arrogáns tahó, aki az egyik bejegyzésében arról írt, hogy k...rvát rendeltek valami bulira és fel volt háborodva, mert átlagos lányokat küldtek (szerinte). Azóta már törölhette. Nagyon durva bejegyzés volt.

Teljesen lefagytam, amikor megláttam a hatalmas hirdetését. Remélem egyszer belebukik ez a féreg.

2019. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!