Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek ajánlott a zsírégető...

Kinek ajánlott a zsírégető szedése?

Figyelt kérdés
Aki nincs elhízva de van rajta néhány kg plusz és edzeni jár és odafigyel a kajára az hogy szedje? Egyáltalán oké szedni?

2019. júl. 22. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Senkinek.
2019. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
A "zsírégetö" annak való, akinek sok fölösleges pénze van értelemetlen dolgokra. Ugyanis hatása nincs, legfeljebb mellékhatása lehet, amitöl megbetegszel, de a zsír nem fog lemenni, ez csak átverés.
2019. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Önmagában nem érnek semmit fogyókúra szempontjából. Általában a "zsírégetők" L-carnitin-t tartalmaznak, szóval olcsóbban megússza valaki, ha ezzel a névvel vásárolja, mint "Fat Burner" vagy hasonló fancy megnevezéssel.

Egyébként nem mondanám, hogy nincs semmi hatásuk. Nekem otthon állt a mikrón már egy ideje az L-Carnitin. Mondom ha már megvettem, akkor minden reggel 1 db-ot beveszek, mi bajom lehet. Hamarabb elfogy. Tudni kell, hogy szívritmus zavarral diagnosztizáltak pár évvel ezelőtt. Semmi sem segített. Szóval szedtem "csak úgy" alapon az tablettát, majd elmentem egy EKG ellenőrzésre. Az orvos meglepődve mondta, hogy a szívem tokéletesen működik, nincs benne aritmia. Gondolkodtam, h mitől lehet majd a neten utána néztem, hogy mégis még mire lehet jó ez a tabi: - szív és érrendszeri problémákra megfelelő. Azóta is kopogjam le, hogy minden tökéletes. Ja, és abban az időben semmit nem mozogtam... :) Persze ez már változott.

2019. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Az L-karnitin arra jó, hogy kicsit kitolja az edzés bírását, ha nem mozogsz, akkor nem is történik semmi, mivel a szervezet nem is használja el még a saját L-karnitinjét sem.
2019. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván járok edzeni és nem tömöm pizzával meg csokival magam. De úgy érzem megrekedtem kicsit és azok az utolsó kilók nem akarnak eltűnni. Erre lettem volna kíváncsi, hogy van-e olyan (természetes) cucc, ami mozgással kombinálva felgyorsítja a zsírégetést
2019. júl. 22. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!