Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleolit táplálkozástól...

Paleolit táplálkozástól lefogytam 63-ról 57 kilóra, meddig fogok még fogyni? Már nem akarok!

Figyelt kérdés
172 cm magas vagyok, és most még jó így, de félek hogy nagyon sovány leszek. Pedig annyit zabálok, éjjel is simán eszek pörköltet, kocsonyát, stb. Voltam már 55 kiló és olyan lapos voltam. Amúgy nem hirtelen fogytam, hanem kb. 3 hónap alatt.

2012. dec. 7. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A genetikailag meghatározott egészséges szintedig.

Egyél olajos magvakat, az esetleg segíthet most rajtad.

2012. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eszek, diót, mogyorót (nem földit), mandulát. Remélem 55-nél nem leszek kevesebb!
2012. dec. 7. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Menj orvoshoz, mert ezzel a paleolittal lehet, hogy tönkre tetted a szervezetedet.
2012. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Most majdnem mondtam, hogy te meg hova menj!!! Persze mert aki zabálja a sok szénhidrátot, az oké, azzal nincs semmi gond, mi? És itt sírnak, hogy nem tudnak lefogyni. Amúgy párom is fogyott tőle, ugyanazt eszi mint én. 174 cm és 72 kiló, nagyon jól néz ki, látszanak a hasán a kockák, szép szálkás izomzata van. Annyira könnyű ezzel az életmóddal fogyni, hogy a régebbi sok sikertelen fogyókúra után persze hogy az ember el sem hiszi és kicsit ijesztő hogy ha ez ilyen jól meg könnyen megy azért meg fog-e állni. Amikor vega voltam (már tudom hogy egészségtelen) akkor 54,5 kiló voltam és soha egy dekával sem kevesebb. Lehet az az ideális súlyom.
2012. dec. 7. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Az valószínű.

A vegánnal az a gond, hogy sok ch, glutén, lektint eszik.. meg hogy hetente legalább néha nem eszik húst.


Ma beszéltem egy taoista táplálkozási szakértővel, a paleolitban nagyon sok lehetőség van. És nem kell ám állandóan húst enni hozzá. A húsnak is megvan a maga energetikája.. én például próbálok egyre több növényre, zöldségre áttérni.

2012. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányom, is fogyott először, bár egyáltalán nem kellet volna, aztán beállt egy szintre..A természet tudja. Üdv.
2012. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Julie S ***** válasza:
100%
Sportolsz? Tessék izmot építeni. :) Nőkön is jól mutat az egészséges mértékben kidolgozott izomzat. Az adja meg a formád. Onnantól kezdve pedig senkit nem érdekelnek már a kilók. :)
2012. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előttem szólónak :) ne a zsír adja a formákat :) kicsit edzz súlyzózz, saját testsúllyak, stb
2012. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Igen, tényleg el kéne kezdjek kicsit tornázni, futni, meg majd ha elolvad a hó akkor biciklizni. :)
2012. dec. 10. 22:26
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta 55 kg vagyok, elkezdtem edzeni, meg fizikai munkát végzek, és elég izmos vagyok. :) Nagyon elégedett vagyok a paleoval, és ez mellett elmúlt az allergiám, amire gyógyszert kellett szedjek különben nem tudtam megmaradni, naponta elfogyott egy 100-as PZS, rengeteg energiám van és imádom az életet. :D Mindenkinek ajánlom a paleot!!!
2013. szept. 4. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!