Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » A paleo táplálkozástól minimál...

A paleo táplálkozástól minimális mozgással olyan kerek fenekem lett, hogy . Na! : ) Más is tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Én aztán már tényleg mindenféle mozgást és diétát kipróbáltam, igazából soha nem voltam kövér, legnagyobb súlyom életemben 70 kg volt. De ez egyszerűen hihetetlen, máskor diéta és mozgás mellett lefogytam, de olyan lapos lett a fenekem is. Most alig mozgok, max. heti egyszer, akkor is talán fél órát. És mégis pont onnan fogyok ahonnan kell, hiába lettem 170 cm-hez 56 kg, a mellem is megmaradt, nem úgy mint máskor, hogy onnan fogytam először. És egyszerűen senki nem hiszi el, hogy szalonnát eszek, meg disznózsírral főzök, meg stb.

2013. jan. 22. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hiszem ha látom :P
2013. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:D
2013. jan. 22. 22:13
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
2013. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ez a normális:D végre rendes ételt eszel és nem mérgeket :)

én nem tapasztaltam mert előtte is jól néztem ki :D de lehet h a fenekem jobb de én fiú vagyok xD

2013. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utállak :)) Én 3 éve palezom lassan, heti 5ször végzek súlyzós edzést, fenékre minden alkalommal, és vért izzadok, hogy ott domborodjon valami... Olyan kis fokhagymácska... olyan "fiús", persze jobb, mint a narancsbőr! Hjajj, valaki erősítsen meg :)
2013. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Jobb!

Elég a zsír (energia) beviteled tömegnöveléshez?

2013. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nagyon sok zsírt eszek, lehet azért van, mert a régebbi fogyókúráknál, volt olyan hogy semmi zsírt nem ettem, csak párolt zöldséget, meg gyümölcsöt. Most meg képes vagyok éjfélkor töpörtyűt enni. :D És az is érdekes hogy régen ennyi zsírtól tuti rosszul lettem volna, most meg semmi bajom. Ja, meg sok aszalt gyümit, meg olajos magokat eszek hogy NE fogyjak már többet. :D Most tényleg nem dicsekedni akarok, de olyan hihetetlen. Imádom! 4 hónapja csinálom, kíváncsi vagyok mi lesz 2-3 év múlva. Hogy fogom érezni magam, stb.
2013. jan. 23. 21:23
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem a mini fenék tetszik a legjobban pont az mint ami neked is van és fiú vagyok :D (21) "Utállak :)) Én 3 éve palezom lassan, heti 5ször végzek súlyzós edzést, fenékre minden alkalommal, és vért izzadok, hogy ott domborodjon valami... Olyan kis fokhagymácska... olyan "fiús", persze jobb, mint a narancsbőr! Hjajj, valaki erősítsen meg :)"
2013. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mondjuk nekem meg fiú létemre lányos a fenekem XD cserélhetünk :DDD
2013. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mennyi idő alatt fogytál le?
2013. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!