Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S tud segíteni valaki?...

S. O. S tud segíteni valaki? (lehetőleg olyan aki tapasztalt, további infó lent)

Figyelt kérdés
Életmódot szeretnék váltani amivel lehetőleg 40kg-t szeretnék fogyni. Tud valaki tanácsot adni, hogy hogyan is kezdjek bele? Keresgéltem googléban is olvastam millió és egy diétáról is, de ilyenek, hogy 90 napos diéta és társait nem szeretném kipróbálni illetve a pénztárcám sem engedi meg. Illetve elsőnek milyen sportokkal kezdjem és ha már több ideje csinálom mit változtassak? Megköszönném ha egy tapasztalt aki már szintén fogyott és az életmódját is megtudta tartani leírná, hogy ő hogyan is csinálta. Illetve ha valaki tud esetleg valami jó honlapot nekem azis jó.
2012. aug. 8. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Sport:

Ha van szobabicikli otthon(ha nincs,akkor jó lenne egy olcsóbbat beszerezni,mert azzal jól lehet mozogni több túlsúllyal is),akkor heti öt-hatszor 1 órát tekerj közepes intenzítással.Be fog jönni!

A kaját majd elmondja az,aki tapasztalt abban.:))

2012. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszii :) vann szobabicikli :)
2012. aug. 8. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
40 kilótól megszabadulni nem egyszerű feladat, de lehetséges. A legelső lépés az, hogy a sav-bázis egyensúly a szervezetedben helyreálljon, mert savas közegben a zsír nem oldódik csak lúgosban. A második kulcsszó pedig a mértékletesség. Ne akarj látványos eredményt rövid időn belül. Kis lépésekben haladj, mert a kudarc kedvedet szegné.És az egész táplálkozási szokásodat ne máról-holnapra változtasd meg, hanem fokozatosan. Az adagokat mindig csak kevéssel csökkentsd, viszont következetesen. Sok sikert neked!
2012. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
103kg voltam amikor életmódot valtottam, 165cm-hez 55kg lenne a tokeletes suly, de en mar annak is orulni fogok ha elérem a 65kgt, most fél év utan vagyok 82kg, és ugy értem el, hogy elhagytam szenhidratot, nagyn sok hust eszek, mindenfélét, nem valogatok, sok zoldseget es gyumolcsoket is, napi 4liter vizet minimum megiszok es ezek mellett meg vertisztitoteakat vagy mindenféle gyogyteakat..de nincs olyan hogy szamolnam a kaloriakat, eszek amig jol nem lakok, nekem nem jott be naponta tobbszor enni, elég nekem 3xi étkezés, és koztuk gyumolcsok vagy joghurtok..eleinte kardioztam, aztan jott a jo ido inkabb bicajoztam es gorkoriztam, most úszok amig lehet..aztan majd meglassuk :)
2012. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!