Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » A paleo táplálkozástól minimál...

A paleo táplálkozástól minimális mozgással olyan kerek fenekem lett, hogy . Na! : ) Más is tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Én aztán már tényleg mindenféle mozgást és diétát kipróbáltam, igazából soha nem voltam kövér, legnagyobb súlyom életemben 70 kg volt. De ez egyszerűen hihetetlen, máskor diéta és mozgás mellett lefogytam, de olyan lapos lett a fenekem is. Most alig mozgok, max. heti egyszer, akkor is talán fél órát. És mégis pont onnan fogyok ahonnan kell, hiába lettem 170 cm-hez 56 kg, a mellem is megmaradt, nem úgy mint máskor, hogy onnan fogytam először. És egyszerűen senki nem hiszi el, hogy szalonnát eszek, meg disznózsírral főzök, meg stb.

2013. jan. 22. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, kik pontozgatnak itt? Teljesen normálisan leírtam a saját empirikus tapasztalatomat, hogy nekem pont, hogy összement a fenekem... És természetesen vicceltem, amikor azt írtam a Kérdezőnek, hogy "utálom", ezért tettem mögé egy smiley-t. Remélem, kedves kérdező, nem bántottalak meg. Nem értem ezt a pontozósdit. Vagy itt van ez a kedves Harcművész, teljesen normális válaszokat ad, ő miért 30%-os?
2013. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Mert én sportolóknak, vegánoknak és nem kevés fogyózónak is írok.


Vannak hivatásos pontozók, akik csak úgy járják az oldalt, sokszor ők pontoznak le valakit (mindenkit) a kérdéstől, választól függetlenül.

2013. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
felpontoztalak 85ös:D amúgy mi legalább pontozzuk egymást fel, Táplálkozásharcművészes, én pl mindig pontozlak téged 100%ra:D
2013. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%
Most szégyellem magam. Én sohasem pontozok. :S
2013. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!