Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minek ennyi fajta diéta?

Minek ennyi fajta diéta?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell ilyen meg olyan diétákat kitalálni. Két éve volt 10 kiló plussz ami már nagyon látszott rajtam. Egyetlen "menő" diétát sem próbáltam ki,mégcsak nem is olvastam utána, csak annyit tettem, hogy kb. 40/%-t ettem annak amit addig, de egyébként ugyanúgy megettem mindent, édességet, kenyeret... Emellett elkezdtem futni két naponta fél órát és súlyzózni. Két hónap alatt leadtam a tíz kilót és azóta is tartom a súlyom. Szerintem tök egyszerű fogyni nem kéne ennyire túlbonyólítani.
2009. jún. 30. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki más alkat, máshová hízik, más az anyagcseréje.Neked így sikerült.Másnak máshogy.
2009. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NEm tudom, hogy hány éves vagy, de szerintem még 30 alatt.

Ez csak azért érdekes, mert ha valaki idösebb lesz, akkor könnyebben hizik és nehezebben fogy le ujra.

Amikor még 30 alatt voltam, akkir enem is csak egy kicsi odafigyelés elég volt, hogy 5 kilót visszafogyjak - most meg ha 2 kiló plusszom van, akkor az hetekbe telik, mire lemegy és nem gyözök figyelni, hogy ne jöjjön vissza (most 50 felé járok). Ugyanaz a módszer (kevesebbet enni, többet mozogni) már nem müködik annyira jó hatásfokkal, viszont ha olyasmit eszek, ami nem igazán optimális, egyböl rámjön 2 - 3 kiló. Azonkivöl lassan az izületek is kevésbé terhelhetöek, könnyebben sérülnek és hamar túleröltetödnek.

A "divatdiéták" legtöbbször nem sokat érnek, de azért nem lesz neked se mindig olyan egyszerü a fölösleget leadni, mint eddig.

2009. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
zavar?mert mindenki más, mindenki mást szeret, más ritmusban adja le a kilókat,ezért az a módszer ami neked bevált, sok embernek nem jó.
2009. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!