Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ez miért van? Erre van valami...

Ez miért van? Erre van valami magyarázat? Túl műanyag? Vagy túl természetes? Nekem érthetetlen a dolog.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kaptam kölcsön egy Paleolit étkezésről szóló könyvet.

Volt benne egy paleolit kenyér recepet, amit kipróbáltunk itthon.

Különböző magvakból kellett üsszesütni, először, mikor ettem furcsa volt, de mondván, hogy természetes, nem hagytam fel vele, nyugtatva magam, hogy más, mint az eddigi "bolti termék".


Aztán egy este, kipróbáltam a paleolit kakaót. Barátnőm meg is csinálta.

Kissé kókuszos íze volt a löttynek, de alapvetően nem volt zavaró, két bögrével ittam is belőle.


A kérdésem az lenne csupán, hogy másnap reggel abszolút értetlenül álltam a dolog előtt, ugyanis vizeléskor egyértelműen érezhető volt a kókusz aroma...

Ilyen még soha nem fordult még velem elő.



Köszi a válaszokat!



2013. febr. 12. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Van sok cucc, amit a szervezet részben, vagy egyáltalán nem emészt meg, tehát megjelenik a vizeletben, vagy esetleg más testnedvre van hatással. Én pl az ananászról hallottam, hogy az ondón érződik.
2013. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akik sör szagút izzadnak.

Az ananászról én is hallottam, bár olyat, hogy jó sokat kell belőle enni, inni...

2013. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs.
2013. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Azt elfelejtettem oda írni, hogy érezhető volt a kókusz aroma !illata! :D

2013. febr. 13. 10:20
 5/10 anonim ***** válasza:
És az miért baj?
2013. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha arra gondolsz, hogy az érezhető illat baj-e.

Nem baj, csak nekem szokatlan volt, sőt, még sosem figyeltem meg hasonlót.

Szokatlan volt inkább.

Meg, lehet, rosszul gondoltam, de úgy tudtam, hogy ezeket lebontja a szervezet. Tehát pl, ha eszek egy szolid mennyiségű céklát, akkor se fogok cékla színűt vizelni.

2013. febr. 13. 12:06
 7/10 anonim ***** válasza:

A szilvától is lehet zöld matériát "termelni". :D


Nem figyeltem meg magamon ilyesmit, de nálam a paleo süti meg a kókuszos izék csak ünnepi lakomák, nem a napi étrendem részei. Húsokon élek meg zöldségen.


Nem hiszem hogy gondot jelent, de azért óvatosan a magsütikkel, nagyobb mennyiségben akadályozzák a fogyást.

2013. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi volt a kakao Receptje? En is szeretnek illTost pisipni:D amugy nekem egy kis nyers. Ekla megszinezi a pisim:D
2013. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez teljesen rendbe lehet a véleményem szerint ! Én pl. a kávét rendszeresen kiérzem a vizeletemben, anyukám meg a céklától pisil pirosasat :)
2013. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az semmi, B vitaminos pezsgőtabitól meg neonzöldet alkotsz a slóba! Nna azt sem gyenge viszontlátni! :DDD
2013. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!