Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kel sok vizet inni...

Miért kel sok vizet inni diéta alatt? Én már elértem az ideális súlyom, most sem eszem szénhidrátot, de nagyon keveset iszom. Ha most elkezdenék inni annyit, amennyit ajánlott, változna valami?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 11:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
40%
Azért, hogy ne legyen éhségérzeted. Kaja helyett vízzel töltöd meg a gyomrod.
2013. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert sok vizet adsz le, a tested működése igényel egy bizonyos mennyiségű vízfogyasztást.


Hogy ez 'sok' lenne vagy hogy csak diéta alatt kellene fura gondolatok.


Ha nem eszel sok szénhidrátot akkor persze hogy kevesebbet iszol mint amit a szénhidrátevőknek ajánlanak, ezzel nagyon sokan vannak így.

2013. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csakhogy azt olvasom, lassítja a fogyást a kevés folyadék. De én naponta iszom 3 kávét, és három naponta egy tányér levest.
2013. máj. 2. 12:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Húha, bocsánat, most látom, hogy leírtam 1l-el a kell-t...
2013. máj. 2. 12:27
 5/11 anonim ***** válasza:
A sok folyadék segít a méreganyagok kimosásában IS.
2013. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindent lassít a kevés folyadék, szélsőségesebb esetekben az életfolyamatainkat is. Igen.
2013. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért is nem akarsz inni? Azért mert többet fog mutatni a mérleg?
2013. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, azért nem iszom, mert nem vagyok szomjas és alig bírok legyürni egy pohár folyadékot. Viszont a kávét rettenetesen kívánom, 4 dl-es bögréből iszom naponta hármat, de mióta beszereztem koffeinmenteset is, azóta 5-öt is. Tehát tulajdonképpen van 2 liter folyadékfogyasztásom, csakhát kávéból.
2013. máj. 3. 06:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Kávé tea. Tök jó!
2013. máj. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kávé vízhajtó hatású.

2 pohár normál kávé után ajánlott legalább 2dl víz elfogyasztása,de inkább a duplája.

Egyébként pedig ha napi 3-4 litert iszol,egy idő után hozzászokik a szervezeted,és "kívánni" fogod a vizet.

2013. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!